Minecraft Benzeri Oyunlar Listesi 2020

 Minecraft Benzeri Oyunlar Listesi 2020
Okunuyor Minecraft Benzeri Oyunlar Listesi 2020

Minecraft Benzeri Oyun arayanlar için 2020 yılında oluşturduğumuz özel liste. İçerideki tüm oyunlar Minecraft sevenler için benzer oyunlardan seçilmiştir. Oyun dünyası artık eskisi gibi sınırlı olmadığı için oyun çeşitliliği’de çok fazla. Artık bir oyundan sıkıldığımız zaman türünü değiştirmeden farklı deneyimler yaşamak adına farklı oyunlar oynayabiliyoruz.

Hem sevdiğimiz türü oynamış hemde farklı deneyimlerle eğlencemizi arttırıyoruz. Uzun bir süredir takipçilerimiz bizden Minecraft Benzeri Oyunlar ile ilgili bir içerik oluşturmamızı istiyorlardı. Bizde özel bir liste hazırlayarak tüm benzer oyunları bir araya getirmeye çalıştık.

Oyunun kitlesinin çok büyük olmasından dolayı bu tarz özel istekler’de fazla isteniliyor. Bizde sizlere en kaliteli ve güzel içerikleri sunabilmek adına sürekli çalışıyoruz. Eğer oluşturduğumuz Minecraft Benzeri Oyunlar ismindeki listemizde eklenmesini düşündüğünüz oyunlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Minecraft Benzeri Oyunlar

Minecraft Benzeri Oyunlar listesinde aşağıdaki ismi yazılan oyunlar bir sıralamaya ait değildir. Karışık olarak yazılmıştır. Aynı zamanda bu listemiz her ay güncellenerek yeni oyunlar eklenmeye devam edecek. Şuan için Minecraft Benzeri Oyunlar adı altında sizin severek oynayabileceğiniz kaliteli yapımlara yer verdik.

Minecraft Benzeri Oyunlar
Minecraft Benzeri Oyunlar

Yukarıda’da söylediğimiz gibi bu listede görmek istediğiniz oyunları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda Minecraft Benzeri Oyunlar arasında hoşunuza giden ve hakkında bir şeyler söylemek istediğiniz oyunları’da yorumlarda bekliyoruz.

1- Roblox

Minecraft Benzeri Oyunlar: Roblox
Minecraft Benzeri Oyunlar: Roblox

Roblox, kendi oyuncularına kendi oyunlarını tasarlamasına izin veren bir oyun. Oyuncular oyun içerisinde kendilerine özel oyunlar oluşturarak burada eğlenebiliyorlar. Aynı zamanda farklı oyuncuların oluşturdukları oyunlara’da katılıp eğlencenizi devam ettirebilirsiniz. Minecraft Benzeri Oyunlar listemizin başlangıcını bu oyunla yapmak istedik. Ülkemizde

2- Terasology

Minecraft Benzeri Oyunlar: Terasology
Minecraft Benzeri Oyunlar: Terasology

Terasology, gerçekten çok büyük bir dünyanın kapılarını oyuncularına açıyor. Minecraft Benzeri Oyunlar listesinde muhakkak olması gereken bir oyun. Terasology zaten kendisi’de Minecraft oyunundan esinlendiklerini söylüyorlar. Fakat bu oyunu özgün kılan en büyük özellikleri açık kaynak kodları. Yani geliştiriciler bir birinden farklı oyun modları, haritalar, karakterler, şarkılar, yaratıklar ve objeler geliştirebiliyor. Sizde bu eşsiz deneyime ortak olabilirsiniz.

3- Terraria

Minecraft Benzeri Oyunlar: Terraria
Minecraft Benzeri Oyunlar: Terraria

Terraria, yukarıda verdiğimiz Minecraft Benzeri Oyunlar listesinin ilk 2 oyununu kadar benzemese bile ruhunu taşıdığını düşündüğümüz için listeye ekliyoruz. 2D Grafikleri sizi yanıltmasın, geniş dünyasında hayatta kalmak için kıyasıya bir mücadeleye dahil olacaksınız.

4- Castle Story

Minecraft Benzeri Oyunlar: Castle Story
Minecraft Benzeri Oyunlar: Castle Story

Castle Story, geniş evreninde yer alan adalarda kendi hayallerinizdeki dünyayı kurmanız için çok büyük imkan sağlıyor. Bricktrons adındaki dost canlılarla bu yeni dünyayı keşfederken öğreneceksiniz. Grafikleri ve tarzı ile Minecraft Benzeri Oyunlar listesine girmeyi başardı.

5- Cube World

Minecraft Benzeri Oyunlar: Cube World
Minecraft Benzeri Oyunlar: Cube World

Cube World, küplerden oluşan fantastik dünyada yapacağınız keşiflerle çok eğleneceksiniz. Çeşitli zorluklarla karşılaşacak ve hayatta kalma mücadelesine ortak olacaksınız. Minecraft Benzeri Oyunlar listemizde olsa’da oyunun objeleri oyunu keyifli hale getiriyor.

6- Trove

Minecraft Benzeri Oyunlar: Trove
Minecraft Benzeri Oyunlar: Trove

Trove, küp mantığıyla tasarlanan karakterleri ve dünyası ile Minecraft Benzeri Oyunlar listemizde olsa bile karakterlerin güçleri ve sınıfları ile çok farklı bir tarza sahip. Oyunu sıradan bir benzetme yapmak istemiyoruz fakat bu oyunu çok seveceksiniz.

7- Colony Survival

Minecraft Benzeri Oyunlar: Colony Survival
Minecraft Benzeri Oyunlar: Colony Survival

Colony Survival, 2 kişi tarafından geliştirilen fakat küçümsenmeyecek kalitede bir oyun. Minecraft Benzeri Oyunlar listesinde strateji mantığı en ilginç oyunlardan bir tanesi. Dünyayı yönetmek için koloni kuracaksınız. Komutanlar, çiftçiler, madenciler ve diğer koloni orduları ile efsanevi canavarlar sizleri bekliyor.

8- Block Fortress

Minecraft Benzeri Oyunlar: Block Fortress
Minecraft Benzeri Oyunlar: Block Fortress

Block Fortress, bloklarla kurulan haritalar ve karakterlerin silahlarla bir birleri ile savaştıran bir oyun. Çok eğlenceli savaşları deneyimlemek için oyunu öneriyoruz. Minecraft Benzeri Oyunlar arasında farklı bir kategoriyi temsil eden başarılı yapım.

9- Dragon Quest Builders 2

Minecraft Benzeri Oyunlar: Dragon Quest Builders 2
Minecraft Benzeri Oyunlar: Dragon Quest Builders 2

Dragon Quest Builders 2, oyunu 3d başarılı grafikleri ile Minecraft Benzeri Oyunlar listesinde en çok dikkat çeken oyunların arasında. Yine bir açık dünya ve yine keşif mantığı. Fakat grafikleri daha canlı ve modern. Eğer minecaft seviyorsanız bu oyunu denemenizi öneriyoruz.

10- Lego Worlds

Minecraft Benzeri Oyunlar: Minecraft Benzeri Oyunlar: Lego Worlds
Minecraft Benzeri Oyunlar: Minecraft Benzeri Oyunlar: Lego Worlds

Lego Worlds, oyuncularına çok büyük bir açık dünya sunmakla kalmıyor çeşitli oyun modları ile’de oyunu bambaşka eğlenceleri yaşanacak bir yer yapıyor. Oyun ilk çıkığı zamanda Minecraft oyununa rakip yeni oyun olarak duyurulmuştu. Oldukça eğlenceli ve güzel bu oyunu Minecraft Benzeri Oyunlar listemize eklemezsek olmazdı.

Minecraft Benzeri Oyunlar her ay güncel olarak eklenmeye devam edecek. Oluşturduğumuz bu listemizde beğendiğiniz oyun varsa veya eklememizi istediğiniz oyunlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın