e
sv

Minecraft Dungeons Ne Zaman Çıkacak?

1154 Okunma — 29 Eylül 2019 19:20
Minecraft Dungeons Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Dungeons 2020 ne zaman çıkacak ve çıkış tarihi açıklandığı andan itibaren burada güncel olarak bulacaksınız. Minecraft Dungeons ne zaman çıkacak ve oyun hakkındaki diğer tüm detaylara yer veriyoruz. Yepyeni grafikleri ve oynanışı ile yalnızca bu oyunun hayranlarını değil tüm oyun sevenleri heyecanlandırmıştı.

Oyunun yeri görüntüsü ile diablo 3’ü anımsattığını söyleyen çok kişi bulunuyor. Fakat oyunun türü RPG ve Aksiyon olarak değişiyor. Eskiden haberlere çıkan çocuğun oyun hakkındaki söylediği “böyle silah var herkes bir birini öldürüyor” sözü meğer gerçek olacakmış. Minecraft Dungeons’un ilk haberini geçen sene almıştık ve öğrenmiştik. Üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra yapımcıların yeni oyuna hakkını verdiğini görebiliyoruz.

Minecraft oyununun günümüzde hala popülerliğini koruması yeni çıkacak oyuna ilginin büyük olacağını düşündürüyor. Oyunun ilk açıklamalarında hakkında verilen detaylar arasında, dört oyuncunun aynı anda oynayabileceği bilgisi yer alıyordu. Geride bıraktığımız günlerde oyunun ilk oynanış videosu tüm merak edenler için paylaşıldı. Bu videodan sonra Minecraft Dungeons Ne Zaman Çıkacak diye soranların sayısı arttı.

Oyunun grafikleri ve oynanışının yenilendiğini görüyoruz, oldukça başarılı ve güzel görünmesine rağmen Minecraft sevenleri ikiye bölecek bir tartışma savaşının temelleri atıldı.

Minecraft Dungeons Çıkış Tarihi, 2020 İlk Bahar ( Tam tarih açıklanınca eklenecek)

YouTube video
Minecraft Dungeons

Oyunda klasikleşmiş karakteri ve yaratıkları burada’da görüyoruz ve bu oyuna özgü küp yapısını gelişmiş grafiklere rağmen hissedebileceksiniz. Oyun çıktığı anda arkadaş ortamlarında konuşulacağını ve oynanacağını tahmin edebilmek için kahin olmamız gerekmiyor.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Minecraft Dungeons Ne Zaman Çıkacak?