e
sv

Minecraft Son Sürüm Apk Güncel

1709 Okunma — 01 Temmuz 2019 08:55
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Son Sürüm Pocket Edition apk dosyasını en güncel şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Apk dosyasına yeni güncellemeler geldikçe , bu konu altından konu güncellenerek indirme butonlarını kullanarak son sürümü indirebilirsiniz.

Açık dünyada yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz Minecraft Mobile oyunu sizlere kendi dünyanızı işa edebilme imkanı sunuyor.

Markus Notch Persson tarafından 2009 yılında bir hafta gibi kısa bir zamanda tasarlanan Minecraft oyununun resmi yayınlanma tarihi 2011 yılı olmuştur. Oyun grafik bakımından aşırı basit ve amatör göründüğü için birçok kullanıcı ilk zamanlar oyunu küçümseyip , ön yargı ile yaklaşsada kısa sürede kendisini bu oyunun bağımlısı olacak şekilde bulmuştur. 30 milyonun üzerinde oyuncusu olduğu tahmin edilen Minecraft oyunu , son olarak mobile yani cep telefonu kullanıcılarının oynaması için mobil şekile de uyarlanmıştır.

Konu altıunda bulunan linklerden Minecraft Mobile en son limitsiz ( Kilitsiz ) sürümünü indirebilirsiniz. En güncel sürüm için konuyu sürekli takip etmenizi öneririz. Konu altına yorum yapmayı unutmayın .


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Minecraft Son Sürüm Apk Güncel