Missing Link Türkçe Dublaj İzle (2022)

 Missing Link Türkçe Dublaj İzle (2022)
Okunuyor Missing Link Türkçe Dublaj İzle (2022)

Missing Link Türkçe Dublaj İzle ile filmin ilk bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. Farklı dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı Missing Link ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar Missing Link İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

Missing Link Türkçe Dublaj İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan Missing Link Türkçe Dublaj İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

Missing Link Türkçe Dublaj İzle
Missing Link Türkçe Dublaj İzle

Bay Link, efsanevi Shangri-La vadisinde uzun zamandır kayıp olan akrabalarını bulmasına yardım etmesi için kaşif Sir Lionel Frost’u işe alıyor. Maceracı Adelina Fortnight ile birlikte bu üçlü kaşif, yeni arkadaşlarına yardım etmek için dünyayı dolaşıyor.

Missing Link , Chris Butler tarafından yazılan ve yönetilenbir 2019 Amerikan stop-motion animasyon macera komedi filmidir . Yapımcılığını Laika’nın üstlendiği filmin başrollerinde Hugh Jackman , Zoe Saldana , David Walliams , Stephen Fry , Matt Lucas , Timothy Olyphant , Amrita Acharia , Emma Thompson ve Zach Galifianakis yer alıyor . Arsa, bir İngiliz kaşifin yardımıyla Himalayalara seyahat eden bir Sasquatch’i takip ediyor.Yeti kuzenleri.

Missing Link prömiyeri 7 Nisan 2019’da New York’ta yapıldı ve 12 Nisan 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’nde Annapurna Pictures tarafından United Artists Releasing aracılığıyla sinemalarda gösterime girdi . Bir gişe fiyaskosu olmasına rağmen, 102.3 milyon dolarlık prodüksiyon bütçesine karşı sadece 26,2 milyon dolar hasılat elde ederek 101.3 milyon dolar kaybetti, film eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve animasyonu, seslendirme performansları, mizahı ve diğer Laika işlerine kıyasla hafif yürekli standartlarını öven eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. , rağmen bazıları yazıya yönelik eleştiriler aldı. En İyi Animasyon Film dalında Altın Küre Ödülü’nü kazandı ve [ 5] onu bilgisayarsız ilk animasyon filmi yaptı.kategorisinde kazanan film ve Waltz with Bashir’den (2008) beri Altın Küre kazanan ilk CGI olmayan film. Ayrıca 92. Akademi Ödülleri’nde En İyi Animasyon dalında aday gösterildi, ancak Toy Story 4’e kaybetti.

Missing Link Türkçe Dublaj İzlemeden Fragmana Göz Atın

Missing Link Türkçe Dublaj İzle


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın