Mobil Oyunları İndirirken Oynayabileceksiniz

 Mobil Oyunları İndirirken Oynayabileceksiniz
Okunuyor Mobil Oyunları İndirirken Oynayabileceksiniz

Mobil oyunları cihazlarınıza indirirken aynı zamanda indirdiğiniz oyunu oynayabileceksiniz. Android işletim sistemli cihazlar için çıkması beklenen özellik henüz karar aşamasında. Boyutu yüksek ve zaman alan mobil oyunları indirirken biraz beklememiz gerekebiliyor. Oyuncular bu indirme işlemleri sırasında oyuna giriş yaparak ısınsın ve sıkılmasın diye yeni bir özellik üzerinde çalışmalara başladılar.

Bu özelliği genellikle Konsol oyunlarında görüyorduk fakat kullanıcıyı daha fazla ellerinde tutmak adına mobil oyun piyasasına’da bu durum hızlıca giriş yapacak gibi görünüyor.

Android Mobil Oyunları İndirirken Oynayacaksınız

Android Mobil Oyunları İnerken Oyna
Android Mobil Oyunları İnerken Oyna

Telefonunuza yeni bir oyun indirmeye çalıştığınızda hele’ki bu oyunun boyutu yüksekse başka hiç bir şey yapamıyor sadece oyunun inmesini beklemek zorunda kalıyoruz. Mobil oyun sevenleri sevindirecek bu yeni özellik haberi aslında çok’da yeni değil.

Daha önce konsol oyunlarında olan bu sistemi duymuşsunuzdur. Oyunu yüklerken aynı zamanda oynayabiliyorsunuz. Şimdi bu özellik Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları için yeniden düzenlenecek. Google bu özellik ile birlikte kullanıcıların indirecekleri uygulamada veya oyunda daha fazla vakit geçirmesini ve olumsuz bir düşünceye kapılmamasını hedefliyor.

Günümüz hız çağında böyle bir özellik herkesi sevindireceğini düşünüyoruz. Haberi yazarken bir yandan’da hızla artış gösteren mobil oyun piyasanın ilerleyen zamanlarda daha ne gibi yenilikler getirebileceğini’de düşünüyorum.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
573 okunma
okunma5525
0 yorum