e
sv

Mobil PUBG Android APK Ücretsiz İndirin

1448 Okunma — 23 Şubat 2018 09:04
Android Mobil PUBG APK İndir - Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Mobil PUBG Android APK Sürümünü Bedava/Ücretsiz indirmek için aşağıda anlatacağımız adımları takip etmeniz gerekiyor. Öncesinde oyunla ilgili sizlere bir kaç bilgi verelim ve sonra oyunu nasıl indireceğinizi anlatalım.

Öncelikle oyunun mobil versiyonu henüz beta aşamasında. Oyunun yapımcısı Çinli firma ilk olarak kendi vatandaşlarına deneterek geliştirmeye devam ediyor. Fakat oyunu şuanda oynayamayacağınız anlamına gelmiyor. Oyunu nasıl indirip kuracağınızla ilgili çok detaylı bir makalemiz hali hazırda var eğer onu okumadıysanız makalemizde yazanları eksiksiz uygulayarak oyunu indirebilirsiniz.

Makalede ayrıca iOS ve Android için oyunun indirme butonları da mevcut.

[affiliate_news id=”1891″]

Oyunu inceleme fırsatı buldum. PC Sürümü ile benzerlikleri çok yakın asıl oyuna gelen güncellemeleri kısa bir süre içerisinde mobil sürümünde’de görebiliriz. Ayrıca gerçek oyundan farklı olarak tat ve dokuları da mobil sürümde göreceksiniz.

Telefonunuzun oyunu destekleyip desteklemediğini öğrenebileceğiniz bir listemiz mevcut oyun indirime açıldığı zaman bir hüsranla karşılaşmanızı istemem, ayrıca telefonunuz desteklemiyorsa şuanda hiç bir türlü apk işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Bu yazımızı bir rehber olarak görebilirsiniz.

Oyunla ilgili her türlü haber başlıkları ve kısa notlar bu başlık altında toplanıp sizlere sunulacaktır.


Mobil PUBG Oyun içi görseller

Mobil PUBG Oyunu içerisinde çekmiş olduğumuz ve çekilen görselleri sizler için derleyip bir araya getirdik, böylelikle eğer henüz oyunu deneme şansınız olmadıysa oyunun neye benzediğini ve grafiklerini oyun için çekilmiş fotoğraflar ile görebilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Hasan KARATOP
  5 sene önce

  Ben pubg da dall hack açmak istiyorum

  yorum beğen
 • Zahir bahçe
  5 sene önce

  Çok güzel birşey

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Mobil PUBG Android APK Ücretsiz İndirin