Mobil PUBG Bedava İndir ve Kur

 Mobil PUBG Bedava İndir ve Kur
Okunuyor Mobil PUBG Bedava İndir ve Kur

Mobil Playerunknown’s Battlegrounds yani kısacası PUBG Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları için nasıl indirip kuracaklarını anlatacağımız bir makale olacak. Ayrıca destekleyen cihazlardan’da bahsedeceğiz.

Erken erişime açıldığı andan itibaren bir çok kullanıcı oyunu inceleme fırsatı buldu. Oyun şuanda Çin’e özel olarak açılmış durumda fakat TAPTAP adındaki uygulama ile oyunu sizlerde oynayabileceksiniz. Oyunun PC ve Xbox One sürümü yaklaşık olarak 30 milyonu aşkın kullanıcısı ile oyun camiasına çok büyük bir ses getirmeyi başarmıştı. Bunu fırsat bilet mobil oyun geliştiricileri ise PUBG benzeri bir çok android ve ios uygulama çıkartarak rant elde ettiler.

Çinin en büyük oyun geliştiricilerinden bir tanesi olan Tencent tarafından geliştirilen Mobil PUBG hem Android hemde iOS işletim sistemlerinde oynanabilecek.


Mobil PUBG Nasıl İndirilir ve Kurulur? (Android)

İlk olarak [vurgu color=”#dd3333″]TAPTAP[/vurgu] adındaki apk uygulamasını indirip kurmamız gerekiyor. Aşağıdan İndirebilirsiniz.

[button url=”https://taptap-taptap.tr.aptoide.com/” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd3333″]TAPTAP İNDİR[/button]

Uygulamayı indirip kurduktan sonra Uygulamaya giriş yapın.

Bir çok oyun uygulaması olacak bizim önceliğimiz Tencent’in geliştirdiği Mobil PUBG sayfasını bularak Rezerv almak.

[vurgu color=”#1e73be”]2. Yöntem[/vurgu]

WeChat uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra sol üst menüden Mobil PUBG oynayama başlayabilirsiniz.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.mm&hl=tr” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd3333″]WeChat İndir[/button]


[vurgu color=”#1e73be”]iOS Cihazlar için:[/vurgu]

Öncelikle Çin App Store hesabı açmanız gerekiyor. Bir kaç tane sahte Çin adresi üreten siteler var buralardan gerekli verileri indirdikten sonra Çin App Store’i üzerine kurabilirsiniz.


[button url=”https://cloud.mail.ru/public/Dhi2/H8wkRWNNo” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#81d742″]Mobil PUBG V1.0.8 İndir[/button]

[affiliate_news id=”1465″]


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL