Mobile Legends Adventure Hilesi 2022

Mobile Legends Adventure Hilesi 2022

Mobile Legends Adventure Hilesi için oyuncuların ortaya attığı iddialar hala devam etmektedir. 2022 yılında APK İndir şeklinde aranan ve iddia edilen bu tür illegal yazılımların olup olmadığını sizler için araştırdık ve bu yazıyı hazırladık. Mobil oyun sektörünün büyümesinde aşırı katkıları bulunan Mobile Legends oyununun başarısını göz ardı edemeyiz. Evet yalnızca kendi kategorisinde bir oyun değil, aynı zamanda bugünkü mobil oyun sektörünün de bu hallere gelmesine sebep olan bir oyundur. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunana Mobile Legends oyunu League of Legends oyununun bir mobil versiyonu olarak görülüyor. Her ne kadar Riot Games tarafından geliştirilmemiş olsa da mobil LoL denildiğinde ilk akla gelen oyundu. Son zamanlarda oyun içerisinde Adventure hilesi gibi illegal içeriklerin olduğunu söyleyen oyuncuların sayısı artmaya başladı. Bizde sizler için gerçekten de Mobile Legends Adventure Hilesi var mı? yoksa tüm bunlar birer hayal ürünümü olup olmadığını araştırdık.

Mobile Legends Adventure Hilesi (2022)

Mobile Legends Adventure Hilesi 2022 yılında oyuncuların yaptığı illegal aramalarda lider olmuş bir terimdir. Dünyanın en popüler mobil strateji oyunlarının başında gelen Mobil Legends oyununda böyle bir hilenin olması imkansız olarak görüyoruz. Her karakterin eşit olduğu ve oyuna para yatırmadan da eşitçe mücadele edebileceğiniz bu tür oyunların giderleri de oldukça yüksek. Yani Mobile Legends Adventure Hilesi olması demek bu oyunun giderlerini karşılayacak parayı bulamaması demektir. Bunu örneklerle ve detaylarla daha iyi açıklamaya çalışacağız. Eğer konuyla ilgili merak ettiğiniz bir sorunuz olursa aşağıdan yazabilirsiniz.

Mobile Legends Kostüm Hilesi (2021)
Mobile Legends Adventure Hilesi (2022)

Mobile Legends gibi milyonlarca oyuncusu bulunan devasa bir çevrim içi oyunun giderlerinin fazla olmasının sebeplerini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu kadar oyun dosyasını ve çevrim içi oyuncuları bir araya getirecek devasa bir sunucu lazım. Bu sunucuları her daim bakımda tutmak için bir ekip. Oyunu sürekli geliştirmeye devam edecek bir ekip olduğu gibi mevcut oyunun sorunlarıyla ilgilenecek bir teknik ekipte şart. E tabi ki büyük bir oyun diyoruz her ülkeye ayrı sunucular, teknik destekler de olmalı. Bunların yanı sıra bir de sosyal medya ayağı ve reklamlar gibi devasa konularda profesyonel ekiplerde gerekiyor. İşte tüm bunlar demek her ay milyon dolar gider demektir. Mobile Legends Adventure Hilesi bu yüzden aklımıza hiç yatmıyor. Eğer hala anlamadıysanız örneğimizin devamını da okuyun.

Şimdi bu kadar gideri olan bir oyun para kazanmak için neler yapabilir?. Oyun içerisine reklam koyabilir fakat bu oyunda herhangi bir reklam bulunmuyor. Sponsorlarla kazanıyor tabi ki ama başı başına yetecek düzey olamaz. İşte günümüzde mobil oyunları ayakta tutan şey oyun içi para birimi üretmek ve bunu satmak. Mobile Legends oyun içi para birimi satışı yaparak ayakta duran bir oyundur. Oyuncular oyun içi para birimini neden satın alıyor? yeni karakterler ve sevdiği karakterlere Adventure alabilmek için. Şimdi bu oyunda Adventure hilesi olması oyunu ne kadar büyük bir zarara uğratacağını anlamışsınızdır umarım. Mobile LegendsAdventure Hilesi gibi bir şeyin var olduğunu düşünmüyorduk haksız da değilmişiz.

Peki böyle bir hile olmamasına rağmen neden sosyal medya hesaplarında sürekli Mobile Legends Adventure Hilesi adı altında gönderiler görüyoruz?. İşte bunun sebebi yabancı kaynaklı dolandırıcılar. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de sevilen bir oyun olduğu bilinmektedir. Oyuncuları kandırmak ve kendilerinin hazırladığı zararlı dosyaları bu oyunculara indirtebilmek için çeşitli yalanlar uyduruyorlar. Mobile Legends Adventure Hilesi adı altında önce sosyal medyalardan gönderiler paylaşarak böyle bir hilenin olduğu algısı yaratılıyor. Buna inana oyuncular da araştırma yaparak bu yabancı kaynakların paylaştıkları dosyaları indiriyorlar. İşte tuzak bura da başlıyor, indirdiğiniz dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. 2022 yılı boyunca araştırmalarımıza devam edeceğiz ve bu yazımızı güncel tutmaya özen göstereceğiz.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.