Mobile Legends Güncelleme Sorunu (2022)

Mobile Legends Güncelleme Sorunu (2022)

Mobile Legends Güncelleme Sorunu ile karşılaşanlar için 2022 yılına özel çözüm yöntemini anlattık. Sorundan hemen kurtul. Mobile Legends oyununda Kapalı Seçimde Kendine Dikkat et Mesajı tarzında hata mesajı alınmaya başlandı. 2022 yılında bu hataya ait güncel çözüm yöntemlerinin bulunmamasından dolayı sizler için çözüm yöntemlerini araştırdık. Bulduğumuz yöntemler ile hatadan hemen kurtulabileceksiniz.

Mobile Legends Güncelleme Sorunu

Mobile Legends Güncelleme Sorunu, güncelleme sonrasında görülmeye başlayan bu hata geçtiğimiz yıllarda çok az oyuncunun karşısına çıktığını gördük. 2022 yılında tekrar görülmeye başlanan Kapalı Seçimde Kendine Dikkat et Mesajı Hatası ile ilgili herhangi bir resmi veri bulunmuyor. Kapanan Mobile Legends forum sayfasında daha önce açılmış eski konularda bir bir kaldırılmış durumda.

Bu yüzden dolayı Mobile Legends teknik destek ekibine Mobile Legends Güncelleme Sorunu ile ilgili bir mesaj yolladık. Fakat hatanın çözümü ile ilgili herhangi bir geri dönüş alamadık. Yabancı kaynaklardan sorunu araştırdığımız zaman bir çözüm bulabildik.

Mobile Legends Güncelleme Sorunu
Mobile Legends Güncelleme Sorunu

Mobile Legends oyununu onarın ve oyuna tekrar giriş yapın. Bu sayede hatadan kurtulacaksınız.

Mobile Legends Güncelleme Sorunu hakkında araştırmalarımız devam ediyor.

Mobile Legends Nedir?

Bir harita üzerinde beşer kişiden oluşan iki takım savaşmaktadır. Her iki takımın da amacı kendi üslerini koruyup karşı takımın üssünü yok etmektir. Oyunda oyuncuların her biri seçtiği kahramanla minyon ve orman yaratıklarını keserek altın biriktirir. Bu altınlarla çeşitli ekipmanlar satın alarak kendi kahramanını güçlendirir. Böylece karşı takıma üstünlük sağlayarak avantaj elde eder. Karşı takımın üssünü yok eden veya karşı takımın teslim olmasını sağlayan takım oyunu kazanır.

  • Klasik: Oyunda her takım kendi kahramanına ekipman satın alarak kahramanını güçlendirir. Karşı takımın üssünü yok eden veya karşı takımı teslim olduran takım oyunu kazanır. Oyun sonunda savaş puanı ve EXP kazanılır.
  • Sıralı: Yanlızca 90 veya üstü kredi puanına sahip oyuncular bu modda oynayabilirler. Bu modda her takım kendi kahramanına ekipman satın alarak kahramanını güçlendirir. Karşı takımın üssünü yok eden veya karşı takımı teslim olduran takım oyunu kazanır. Oyun sonunda savaş puanı ve EXP kazanılır. Her karşılaşma kazanıldığında bir yıldız kazanılır, eğer oyuncu yeterince puana sahipse iki yıldız kazanır. Beş yıldız kazanan oyuncu bir üst lige geçer. Kaybedilen her karşılaşmada ise bir yıldız kaybedilir, eğer oyuncu yeterince koruma puanına sahipse yıldız kaybetmez. Beş yıldız kaybeden oyuncu bir alt lige düşer. Epik ve üstü liglerde her iki takım istedikleri 2 veya 3 kahramanı yasaklayabilirler. Eğer bir kahraman yasaklanmışsa her iki takım da o kahramanla oynayamaz. Oyun başında bir takımda bir veya daha fazla AFK kalan oyuncu varsa o takım AFK kalan oyuncuları gerekçe göstererek teslim olmayı seçebilir. Eğer bir takım AFK kalan oyuncular nedeniyle teslim olursa karşılaşma her iki takım için geçersiz sayılır. Geçersiz sayılan karşılaşmalarda her iki takım ödül veya ceza almaz ancak AFK kalan oyuncuların kredi puanları düşürülür. Oyuncunun kredi puanı 90’ın altına düşerse bu modda oynayamaz.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.