e
sv

Mobile Legends Hesap Kurtarma Merkezi (2021)

2050 Okunma — 15 Ağustos 2021 15:30
Mobile Legends Hesap Kurtarma Merkezi (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends Hesap Kurtarma işlemlerinin gerçekleştiği merkezi ziyaret ederek 2021 yılında hesaplarınızı tamamen kurtarabilir ve tekrar bağlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken adımları en basit haliyle sizlere aktarıyor ve anlatıyoruz. Dünyada ve ülkemizde milyonlarca oyuncusu bulunan bu tür çevrim içi oyunlarda hesapları tehlikeye girenler veya çeşitli nedenlerle erişemeyenlerin sayıları oldukça yüksek olabiliyor. Bu yüzden oyuncular bu tür oyunlar oynuyorlarsa elbet bir gün hesap kurtarma hakkında bir araştırma yapacaklarından emin olmaları gerekmektedir. Her ne sebeple olursa olsun Mobile Legends Hesap Kurtarma işlemini yapmak istiyorsanız fakat bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki anlattığımız adımları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Aksi halde hesap kurtarma işlemleriniz işe yaramaz ve kurtarmak istediğiniz Mobile Legends hesabına erişemezsiniz.

Mobile Legends Hesap Kurtarma Merkezi

Mobile Legends Hesap Kurtarma ile ilgili 2021 yılında işinize yarayacak bir video hazırlayacağız. Çok yakında bu yazımızdan görebileceğiniz videoda hesabınızı nasıl kurtaracağınızı daha iyi anlayabileceksiniz. Fakat şuanda aşağıda verdiğimiz adımları eksiksiz uygulamanız gerektiğini unutmayın. Mobile Legends oyunundaki hesap kurtarma işlemleri biraz zahmetli gibi gözükseler de eski kaynakların yanlış yönlendirmelerinden dolayı olduğunu anlayacaksınız. Ortalama 30 dakika içerisinde aşağıdaki yöntemler uygulanmaktadır ve hesap kurtarma adımları tamamlanmaktadır. Bu işlemlerin ardından neler olacağını ve neler yapmanız gerektiğinden de bahsediyoruz.

Mobile Legends Hesap Kurtarma Merkezi
Mobile Legends Hesap Kurtarma Merkezi

1- Profilinize Girin

Mobile Legends oyununa girdikten sonra sol üst tarafta bulunan profil fotoğrafınıza tıklayın ve oyun profilinize geçiş yapın.

2- Hesap Ayarlarına Girin

Yukarıdaki gibi profilinize girdikten sonra sol alt tarafta listelenen yazıların en altında bulunan “Hesap Ayarları” yazısına tıklayınız.

3- Moonton Hesabına Bağlanın

Karşınıza çıkan ekranda bulunan “Moonton Hesabı” kısmından mevcut hesabınıza bağlanabilirsiniz. Fakat zaten hesap kurtarma işlemleri uyguladığınız için giriş yapmadan aşağıdaki adımı uygulayın.

4- Şifremi Unuttum Deyin

Mobile Legends oyununda kurtarmak istediğiniz hesabınıza ait Mail adresini burada girmeniz gerekiyor.

5- Mail Adresinize Girin ve Yeni Şifre Oluşturun

Mail adresinize Moonton olarak gönderilen bilgilerdeki şifre yenileme talebini kabul edin ve yeni şifre girin. Ardından Mobile Legends hesabınızı kurtarmış olacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Mobile Legends Hesap Kurtarma Merkezi (2021)