Mobile Legends Hesap Silme (Android ve İOS)

 Mobile Legends Hesap Silme (Android ve İOS)
Okunuyor Mobile Legends Hesap Silme (Android ve İOS)

Mobile Legends Hesap Silme Nasıl Yapılır? merak edenler için Android ve İOS işletim sistemli cihazlarınızda bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Sizi zorlamayan basit link yöntemi sayesinde hesabınızı en hızlı şekilde kapatabileceksiniz. 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutarak tüm platformlarda ve cihaz sahiplerinin anlayabileceği hesap silme yöntemlerini burada bulabileceksiniz. Günümüzün en popüler mobil strateji oyunlarının arasında yer alan Mobile Legends bir o kadar da oyuncu kaybı yaşıyor. Bu tür büyük oyunlarda oyunu bırakanların hesaplarını silmek istemelerini normal karşılıyoruz. Her ne sebeple olursa olsun artık Mobile Legends oynamak istemiyorsanız ve arkanızda bir şey bırakmak istemiyorsanız hesap silme adımlarını muhakkak uygulayın. Bu sayede oyundan herhangi bir bildirim alamaz ve kişisel bilgilerinizi de arkanızda bırakmazsınız.

Günümüzdeki bu tür çevrim içi ve popüler oyunlar hiç bir şekilde oyuncuların hesaplarının silinmesine müsade etmemeye çalışıyorlar. Fakat oyuncu haklarından dolayı hesaplarını silmek isteyenler silebilsin diye bu özelliği de eklemek zorundalar. Oyun geliştiricilerinin oyuncuların hesaplarını silmelerini engellemeye çalışmalarının sebebi oyunu silen oyuncular daha sonra tekrar başlayabilirler. Fakat hesaplarını silenlerin geri oyuna başlama olasılıkları oldukça düşük. Android veya İOS cihazlarınızda değişik yöntemler söz konusu bundan dolayı Mobile Legends hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda cihazınızın işletim sistemine göre yöntemi seçmeniz gerekiyor.

Mobile Legends Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Günümüzün en çok sevilen ve oynanan oyunları arasında yer alan Mobile Legends oyununu artık oynamayacaksanız ve hesabını silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir. 2021 Yılı içerisinde siz değerli oyunculara bu tür merak edilen fakat bulunamayan konularda bilgi verecek içerikler oluşturmaya devam edeceğiz. Öncelikle hesap silme adımlarını uygulamadan önce cihazınızın Android mi? yoksa İOS mu? olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çok basit bir bilgi olsa da çoğu kullanıcı bunlara takılmaksınız her yöntemi denemeye çalışıyor. Deneyeceğiniz yanlış bir yöntem hesabınızın silinmesini sağlamayacağı gibi aynı zamanda vaktinizin de boşa geçmesini sağlar.

Mobile Legends Hesap Silme Nasıl Yapılır? 2021
Mobile Legends Hesap Silme Nasıl Yapılır? 2021

Son güncellemelerin ardından artık hesap silme işlemleri oldukça zorlaştırılmıştır. Bu yüzden aşağıda anlattığımız yöntemi uygulayarak hesaplarınızı tamamen silebilirsiniz. Bu yöntemler haricinde herhangi bir şekilde Mobile Legends oyunundaki hesabınızı silmeniz mümkün değildir. Daha sonra olabilecek güncellemeler ve gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Android ve İOS Cihazlarda Mobile Legends Hesap Silme Yöntemi:

Mobile Legends Hesap Silme işlemleri daha önceki yıllarda oyun içerisinde ayarlar kısmından yapılabiliyordu. Fakat 2021 yılında gelen güncellemelerle birlikte hesap silme işlemleri oyundan kaldırıldı. Android veya İOS işletim sistemli telefonlar hiç fark etmeksizin aşağıdaki yöntemi uygulayarak hesaplarını silebilirler. Bunun haricinde herhangi bir şekilde hesabınızı oyundan tamamen silemezsiniz.

Hesabınızı oluşturduğunuz mail adresine giriş yapın. Ardından bir başka maile ([email protected]) mesaj göndermeniz gerekecek. Yukarıda verdiğimiz “[email protected]” mail adresine bir mail gönderin. Atacağınız mail açıklamasına hesabınızı neden kapatmak istediğinizle ilgili bir açıklama girin.

Mailinize bir cevap gelecek bu cevapta hesabın sizin olduğunu doğrulamak için çeşitli sorular soracak ve ardından hesabınızı tamamen kapatacaklar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL