Modeme Bağlı Cihazları Görme İşlemi 2020

Modeme Bağlı Cihazları Görme İşlemi 2020

Modeme Bağlı Cihazları Görme İşlemi 2020, Modeme Bağlı Cihazları Görme Nasıl Yapılır? Ttnet, huawei, cmd ve tp link. Modeme Bağlı Cihazları Görme Programı Var mı? İnsanlar bazen faturalarını kendileri ödedikleri internetin başkası tarafından kullanılıp kullanılmadığını merak ediyorlar ve oldukça haklılar. Durum böyle olunca, Modeme Bağlı Cihazları Görme Nasıl Yapılır? Sorusu meşhur hale geliyor. O halde isterseniz sizlere yardımcı olduğumuz yazımıza geçelim.

Modeme Bağlı Cihazları Görme Nasıl Yapılır?

Modeme Bağlı Cihazları Görme Nasıl Yapılır?
Modeme Bağlı Cihazları Görme Nasıl Yapılır?

Bu işlem çok basittir. Yapmanızı istediğimiz işlem genel olarak bütün sağlayıcılarda aynı şekilde işler. İlk olarak eğer kullandığınız Router veya Modeminizin bir uygulaması var ise bu işlem çok daha basitti. Uygulamaya giriniz. Modem arayüzüne girin. Kablosuz sekmesine tıklayın. (Modemden modeme değişiklik gösterebilir.) Bağlı İstemciler’ başlığının altında modeme bağlı cihazları görebilirsiniz ama böyle bir uygulamanız yok ise ilk olarak Modeminizin veya Router cihazınızın altında örnek olarak 168.192.1.1 gibi bir sayı silsilesi olması lazım.

Bu sayıları aralarında noktaları yazacak şekilde tarayıcınızın html bölümüne yani üst kısımdaki internet sitelerinin tam isimlerini yazıp arattığımız bölüme yazım aratınız. Sonrasında çıkan sayfada karşınıza çıkan kullanıcı adı ve şifre kısımlarını gene sinyal yayıcı cihazınız yani Modem veya Router cihazınızın altına bakarak görüp yazınız ve giriş yapınız.

Devamında üstte söylediğim işlemleri tekrarlayınız. Sizin için tekrar yazıyorum. Modem arayüzüne girin. Kablosuz sekmesine tıklayın. (Modemden modeme değişiklik gösterebilir.) Bağlı İstemciler’ başlığının altında modeme bağlı cihazları görebilirsiniz.

  • Modeme Bağlı Cihazları Görme: ttnet 
  • Modeme Bağlı Cihazları Görme: huawei
  • Modeme Bağlı Cihazları Görme: cmd 
  • Modeme Bağlı Cihazları Görme: tp link 
  • Modeme Bağlı Cihazları Görme: uydunet

Modeme Bağlı Cihazları Görme Programı Var mı?

Modeme Bağlı Cihazları Görme Programı
Modeme Bağlı Cihazları Görme Programı

Bu programlar sinyal yayıcı cihazınızın kalitesine göre o cihazı yapan firma tarafından yapılır ve firmanın internet sitesinden indirilir. Sinyal yayıcı cihazdan kastım ise Modem ya da Router cihazlarıdır. Günümüzde sadece yeni diyebileceğimiz sinyal yayıcıların kendi programı var ve bu programlar sadece o cihaza özeldir. Aynen sürücü dediğimiz şey mantığı gibi işler. Sinyal yayıcı cihazınızın markasını ve kodunu internette aratarak bir program olup olmadığını üretici firmanın sitesinden kontrol edebilirsiniz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.