Mount and Blade Warband Hileleri 2020 Hepsi

 Mount and Blade Warband Hileleri 2020 Hepsi
Okunuyor Mount and Blade Warband Hileleri 2020 Hepsi

Mount and Blade Warband Hile 2020 yazımızda oyunu severek oynayan oyunculara yardımcı olacak ve işlerine yarayacak en güncel hile kodları ve nasıl yapıldığını sizlere anlatıyoruz. Burada yazdığımız ve anlattığımız hile yöntemleri tarafımızdan denenmiş ve onaylanmıştır. Özellikle yabancı kaynaklardan Mount and Blade Warband oyununun PC sürümüne hileleri arayışları nihayet meyvesini vermeye başladı.

Oyunlarda hile yaparak alınan zevkin azaldığı söylense bile bazen o kadar fazla işimize yarıyor’ki aldığımız zevk çok artıyor. Oyun içerisinde hileleri nasıl kullanacağınız ve hangi hilenin ne işe yaradığı gibi tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Mount and Blade Warband Hile

Mount and Blade Warband Hile olarak kullanabileceğiniz oyun içerisindeki tüm hilelerin nasıl yapıldığını ve nasıl aktif edildiğini sizlere anlatacağız. PC cihazlarında oyun içerisinde hızlı ilerlemek veya takıldığınız, zorlandığınız yerlerde çok yardımcı olacak tüm ipuçları burada.

Mount and Blade Warband Hile
Mount and Blade Warband Hile

Mount and Blade Warband Hile yapabilmek için önce bazı şeyler yapmanız gerekiyor. Bunları adımlar halinde aşağıda sizlerle anlatacağız. Hepsini eksiksiz ve doğru yapmanız çok önemli. Aksi halde hileler çalışmayacaktır.

Mount and Blade Warband Hile: 1000 XP Karakter Seviyesi Deneyimi

Mount and Blade Warband Hile: 1000 XP Karakter Seviyesi Deneyimi ile oyun içerisinde hem daha rahat oynamanızı sağlayacak hemde işinize yarayacak. Kullandığınız karakterinizin deneyim puanı artarak onun seviyesini yükseltmeyi sağlayan bir hile.

[CTRL] + X: 1000 Deneyim Puanı

Mount and Blade Warband Hile: Silah Kabiliyet Yeteneği Yükseltme

Mount and Blade Warband Hile: Silah Kabiliyet Yeteneği Yükseltme ile oyun içerisindeki savaşlarda kılıcınız daha etkili ve güçlü olacak. Bu hile kodu sayesinde oyundaki her kılıç ve silahın ustası olabilirsiniz.

[CTRL]  + W: Silah Kabiliyetini Arttırma

Mount and Blade Warband Hile: Işınlanma

Mount and Blade Warband Hile: Işınlanma oyun içerisinde en çok tercih edilen yardımcı hile kodlarından sayılmaktadır. Bir yerden bir yere giderken hem savaş riski hemde zaman kaybını ortadan kaldırır.

[CTRL]  + Sol Tıklama: Işınlanma

Mount and Blade Warband Hile: Zaman Hızlandırma

Mount and Blade Warband Hile: Zaman Hızlandırma bir yerde geçireceğiniz günü sıkıcı bekleme saatlerini hızlı bir şekilde bitirir. Genellikle görev ve kuşatmalar sırasında bu hile kullanılıyor.

[CTRL]  + BOŞLUK  Zaman Hızlı Geçer

Mount and Blade Warband Hile: Bütün Harita

Mount and Blade Warband Hile: Harita ile tüm coğrafyada olan biten her detayı görebilirsiniz. Genellik bu hile bir yerden bir yere gidileceği zaman ve düşmanların fetih ettikleri toprakları analiz etmek için kullanılmaktadır.

[CTRL]  + T: Tüm Haritayı Açar

Mount and Blade Warband Hile: Bütün Harita
Mount and Blade Warband Hile: Bütün Harita

Mount and Blade Warband Hile: Düşman Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Düşman Öldürme karşılaştığınız zorlu ve büyük orduları hiç bir kayıp vermeden savaşı kazanmanızı sağlar. Hile genellikle acemi oyuncuların oyuna devam edebilmesi için tercih ediliyor.

[CTRL]  + F4: Düşman Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Kendini Öldürme (İntihar)

Mount and Blade Warband Hile: Kendini Öldürme yani İntihar etmek isteyen oyuncuların kullandıkları yöntem. Oyun sırasında bir sorunla karşılaşanlar veya baştan başlamak isteyenler için.

[CTRL]  + F4: Kendini Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Müttefikleri Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Müttefikleri Öldürme oyun içerisindeki tüm dost krallıkları öldürmenizi sağlar. Bu sayede güçsüzleşen ve boşalan müttefik topraklarına siz hükmedebilirsiniz.

[CTRL]  + [Alt] + F4: Müttefikleri Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Tüm Düşmanları Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Tüm Düşmanları Öldürme oyunun hikaye işlemeden sonuna doğru yaklaşmanızı sağlayan bir hamle. Bu hile ile oyundaki tüm düşmanlarınız bir anda ölecekler.

[CTRL]  + [Alt] + F4: Tüm Düşmanları Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Düşman Atları Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Düşman Atları Öldürme savaş sırasında size üstünlük katacak bir hamle. Savaşta düşmanınızın askerlerini öldürerek büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz. Bu hile genellikle acemi oyuncular için tavsiye ediliyor.

[CTRL]  + [Shift] + F4: Düşmanın Atını Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Bütün Düşman Atları Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Bütün Düşman Atları Öldürme oyundaki yapılabilecek çok büyük bir stratejik hile olarak görülüyor. Oyunda tüm düşmanlarınızı hem yavaşlatıyor hemde savaş sırasında güçsüz düşürüyorsunuz.

[CTRL]  + [Alt] + [Shift] + F4: Tüm Düşmanların Atını Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Kendi Atını Öldür

Mount and Blade Warband Hile: Kendi Atını Öldür oyunda var olan fakat kimsenin yapmayı tercih etmediği bir şey. Hile ile kendi atınızı öldürerek oyunda geri kalabilirsiniz. Bu hileyi yapmanız tercih edilmez.

[CTRL]  + [Shift] + F3: Kendi Atını Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Müttefik Atlarını Öldür

Mount and Blade Warband Hile: Müttefik Atlarını Öldür yine tavsiye edilmeyen yanlış stratejik hamleye sebep olacak hileler arasında. Oyundaki dostlarınızı güçsüz düşürerek savaşları kaybedebilirsiniz.

[CTRL]  + [Alt] + [Shift] + F4: Müttefiklerin Atlarını Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Karakteri Otomatik Oynat

Mount and Blade Warband Hile: Karakteri Otomatik Oynat bir yere gittiğiniz zaman veya meşgulken oyunda hala ilerlemek isteyen oyuncular için. Bu hile yazıldığı zaman oyundaki karakteriniz otomatik bir şekilde yapay zeka tarafından oynanır.

[CTRL]  + F5: Karakteri Yapay Zeka Yönetir

Mount and Blade Warband Hile: Kaledeki Muhafızları Öldür

Mount and Blade Warband Hile: Kaledeki Muhafızları Öldür oyunda işinize yarayabilecek fakat çokta önerilmeyen bir hile. Bu tarz oyunlarda bu tür hileler zevki bozabilir.

[CTRL]  + F6: Kaledeki Muhafızları Öldürme

Mount and Blade Warband Hile: Sağlık, Can Doldurma

Mount and Blade Warband Hile: Sağlık, Can Doldurma oyunda hem zaman kazanmanızı hemde savaşlarınızı kazanmanızı sağlayabilir. Bu hile genellikle sık kullanılabileceği için hile kodunun not edilmesi önemli.

[CTRL]  + H: Sağlık Doldurur

Mount and Blade Warband Hile: Atın Sağlık Canı Doldurma

Mount and Blade Warband Hile: Atın Sağlık Canı Doldurma oyundaki kullandığınız atınızı savaş sırasında kaybederek geri düşmenizi önler. Atsız savaşlarda ön planda kaldığınız zaman ölme ihtimaliniz yükselir.

[CTRL]  + [Shift] + H: Atın Sağlık, Can Durumu

Mount and Blade Warband Hile: Atın Sağlık Canı Doldurma
Mount and Blade Warband Hile: Atın Sağlık Canı Doldurma

Mount and Blade Warband Hile: Atı Şaha Kaldırma

Mount and Blade Warband Hile: Atı Şaha Kaldırma oyunda gösteriş olarak yapılan klasik bir hiledir. Kullandığınız atı şaha kaldırarak güzel bir görüntü ve his vermiş olursunuz.

[CTRL]  + J: At Şaha Kalkar

Mount and Blade Warband Hile kodları 2020 yılında kullanılabilecekleri yukarıda detaylı şekilde sunmaya çalıştık. Sizin aradığınız özel bir hile varsa aşağıdan yazabilirsiniz. Aynı zamanda oyun hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi’de aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Mount and Blade 2: Bannerlord Hile


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın