Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri merak eden kullanıcılar için oyunu düşük ve ortalama ayarlarda oynamanızı sağlayacak gereken verileri sizlerle paylaşacağız. Ülkemizde çok üst düzey oyun bilgisayarlarının yaygın olmamasından kaynaklı Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri oyun sevenler tarafından çok aranacağını düşündüğümüz için özel bir içerik oluşturmak istedik.

Oyun şuanda Erken Erişimde olduğu için Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Savaşların ve stratejinin çok üst düzeyde yaşanacağı efsane bir oyun yapmışlar, bize’de oynamak düşer. Tabi’ki her oyunda olduğu gibi hatalar ve açıklar var fakat oyunun finali ile hepsinin ortadan kalkacağını düşünüyoruz.

Sizler için Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri ve oyuncuların en çok sordukları soruları cevapladığımız detaylı bir içerik hazırladık.

Mount & Blade 2: Bannerlord “Minimum” Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2: Bannerlord "Minimum" Sistem Gereksinimleri
Mount & Blade 2: Bannerlord “Minimum” Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri güncel olarak aşağıdaki gibidir. Günümüz haber sitelerinde eski iddia verileri olduğu için hiçbiri güncel olmadığını gördüğümüz için sizlere 2020 yılına ait güncel verileri sunmak istedik.

Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 veya AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 veya NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB veya AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB Boş Alan

Oyunu en iyi ayarlarda sorunsuz oynayabilmeniz için gereken Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri verilerini kontrol edebilirsiniz.

Mount & Blade 2: Bannerlord Kaç GB?

Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri sonrasında oyunu bilgisayarınıza kurabilmeniz için önemli olan ve en çok soruların ikinci soru olan Kaç GB? sorununu cevaplıyoruz. Mount & Blade 2: Bannerlord oyununu bilgisayarınıza kurabilmek için 60 GB Boş Alan olması yeterli olacaktır.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Samet dedi ki:

    Başarılı bir anlatım olmuş