Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri

 Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oyunu iyi ayarlarda sorunsuz oynamak için cihazınızın hangi donanımlar gerektiğini anlatıyoruz. Ülkemizde çok yaygın olmasa’da Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri karşılayabilecek donanıma sahip bilgisayar kullanan oyun sevenler mevcut. Her oyuncunun yararlanması için konuları detaylandırmak istiyoruz.

Oyunu erken erişim ile ücretsiz bir şekilde oynayarak inceleyebilir ve final sürümünü satın alıp almama konusunda bir karar verebilirsiniz. Şahsi olarak oyunu oynayıp’da beğenmeyecek bir oyun sever olduğunu düşünmüyorum. İç savaşla parçalanan koca bir imparatorluk içerisindeki savaşlara bizzat katılacak hem yönetecek hemde yönetileceğiz.

Oyuncuların en çok merak ettikleri Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri hakkında çok özel ve detaylı bir içerik hazırladık, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Mount & Blade 2: Bannerlord “Önerilen” Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2: Bannerlord "Önerilen" Sistem Gereksinimleri
Mount & Blade 2: Bannerlord “Önerilen” Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri oyunu yüksek kalitelerde ve en iyi performansla oynamanızı sağlayacak donanım birimlerini listeler. Bu özelliklere sahip veya yakın oyuncular oyunu sorunsuz ve kaliteli şekilde çalıştırabilirler.

Mount & Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K veya AMD Ryzen™ 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB veya AMD Radeon™ RX 580
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yukarıdakiler fazla geldiyse biraz daha düşük ayarlarda en iyi performansı alabileceğiniz Mount & Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mount & Blade 2: Bannerlord Kaç GB?

Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri ile alakalı yukarıda gerekli bilgilendirmeleri yaptık, şimdi kullanıcıların merak ettiği diğer bir soru olan Kaç GB? sorusuna kısaca cevap verelim.

Oyunu ister minimum isterseniz önerilen ayarlarda oynamak isteyin değişmeyen bir şey varsa o da boş alan verisi. Oyunu bilgisayarınıza kurabilmeniz için 60 GB Boş Alan gerekiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın