Mount & Blade 2 Bannerlord: Sistem Gereksinimleri

 Mount & Blade 2 Bannerlord: Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Mount & Blade 2 Bannerlord: Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord, Sistem Gereksinimleri merak edenler için şuanda erken erişimde olan oyunu cihazınıza kurmanız için gereken sistem verilerini sizlerle paylaşıyoruz. Mount Blade 2 Bannerlord, Sistem Gereksinimleri, önerilen ve minimum ayarlarda çalıştıracak cihazları öğreneceksiniz.

Şuanda erken erişimde olan Mount Blade 2: Bannerlord oyununda sirenler çalmaya, kuzgunlar toplanmaya başladılar bile. Hiç bir devletin yıkamayacağı kocaman imparatorluk iç savaş ile yıkılıyor. Zırhınızı ve kılıcınızı kuşanın, çok çetin geçecek savaşlar başlıyor.

Mount Blade 2 Bannerlord önerilen sistem gereksinimleri ile oyunu en iyi ayarlarda en performanslı şekilde oynayabileceğiniz şekilde listelendi. Oyunun kalitesini ve savaşı gerçekten hissedip yaşamanızı sağlayacak bu grafikler sizi büyüleyecek.

Günümüzde ortalama oyun bilgisayarlarına sahip olsak’da hızla gelişen oyun piyasasında geri kalmamak adına her oyunu oynamaya çalışıyoruz. Günümüz oyunlarını sıkıntısız oynayabilmemiz için sistemlerimizin iyi olması gerektiği için her yeni çıkan oyunda öncelikle sistem gereksinimleri incelemeleri yapıyoruz.

Mount Blade 2 Bannerlord minimum sistem gereksinimleri ülkemizde orta sınıf bir oyun bilgisayarı olan çoğu oyuncunun oynayabileceği tarzda. Bu yüzden bu oyuna ülkemizde biraz fazla ilgi olacağını düşünüyoruz.

Mount Blade 2 Bannerlord, Sistem Gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri
Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount Blade 2 Bannerlord: Sistem Gereksinimleri hakkında önerilen ve minimum ayarları aşağıda paylaştık. Fakat bilgisayarınızın hangi ayarlarda oyunu sorunsuz çalıştırabileceğini bilmiyorsanız biz sizin yerinize bakabiliriz.

Mount Blade 2 Bannerlord: Sistem Gereksinimleri ile sizin bilgisayarınızın özelliklerini karşılaştırarak en iyi performansı hangi ayarlarda alacağınızı söyleyeceğiz. Tek yapmanız gereken aşağıda yorum olarak sistem özelliklerinizi bizimle paylaşmanız yeterli olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Mount & Blade 2 Bannerlord Kaç GB?

Mount & Blade 2 Bannerlord Kaç GB? sorusunu soranlar oyunu cihazlarına kurabilmeleri için ortalama 60 GB boş alan gerekmektedir. Genellikle sistem gereksinimleri sonrasında kullanıcıların en çok sordukları sorular arasında yer aldığı için kaç gb? sorusunu’da cevaplamak istedik.

Eğer oyun ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa aşağıdan yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

Mount & Blade 2 Bannerlord İndir

Mount & Blade 2 Bannerlord İndir yardımcı butonlarıyla oyunu cihazlarınıza rahatlıkla kurabilir ve inceleyebilirsiniz. Sistem gereksinimleri incelemesi yapanlar genellikle sonrasında oyunu indirmek istedikleri için onlara yardımcı olacağını düşündüğümüz İndir butonunu bu sayfada yer vermek istedik.

Mount & Blade 2 Bannerlord Fiyatı

Mount & Blade 2 Bannerlord Fiyatı oyun henüz resmi olarak final çıkışını yapmadığı için belli değil. Kapalı ve Açık beta sürümlerini ücretsiz oynayarak oyunu deneyimleyebilirsiniz. Oyun final sürümü çıktıktan sonra fiyatı belli olacaktır. Resmi kaynaklardan hiç bir açıklama gelmediği için yazılan her tutar sadece iddiadan ibaret oluyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın