Mount & Blade II: Bannerlord, Hayatta Kalma Modu Olacak

 Mount & Blade II: Bannerlord, Hayatta Kalma Modu Olacak
Okunuyor Mount & Blade II: Bannerlord, Hayatta Kalma Modu Olacak

Mount & Blade II: Bannerlord oyunu yaklaşık olarak 9 yıldır geliştirilme süresinde, böylesine efsane olacak bir yapımda Hayatta Kalma Modu olacağını öğrendik. Uzun süren geliştirilme süresince bir çok olaylar, sorunlar atlattılar ve nihayet oyunun bitiş aşamasına geldiler.

Oyunun yapımcılık görevini üstlenen TaleWords ekibinin’de katıldığı İstanbulda düzenlenen GIST etkinliklerinde Mount & Blade II: Bannerlord oyunuyla büyük ilgi gördüler. Günümüzde oyun piyasasının yavaş yavaş tutan içerikler’de esinlenerek güncellemeler yapması ve hangi türde olursa olsun oyuncularına farklı deneyimler katmaya çalışmasını görüyoruz.

Mount & Blade II: Bannerlord gibi bir oyunun içerisinde bu akımlara olan ilgiden dolayı ne gibi değişiklikler olduğunu veya olacağına dair sorular soruldu. Oyunun geliştirici ekini Battle Royale yani Hayatta Kalma Modu gibi bir düşüncelerinin olduğunu fakat henüz kesin olmadığını dile getirdi ve devam etti.

Mount & Blade II: Bannerlord – Hayatta Kalma Modu

Mount & Blade II: Bannerlord - Hayatta Kalma Modu
Mount & Blade II: Bannerlord – Hayatta Kalma Modu

Mount & Blade II: Bannerlord oyununun yapımcısı olan TaleWords ekibi Hayatta Kalma Modu için daha önce kendi aralarında çok konuşmuşlar. Şuanda popüler olan şeylerden esinlenilerek bir şeylerin eklenmesinin doğru olup olmadığından emin değiller henüz. Fakat oyuncuların bu moda olan sevgisi ve ilgisinden dolayı ekleme fikri yavaş yavaş daha ağır basmaya başlamış.

Aynı zamanda böyle bir hayatta kalma modunu kendileri geliştirmedikleri zaman topluluktan başka birilerinin geliştireceğini düşünüyorlar. Bundan dolayı kendileri daha kaliteli ve gerçek olacak Battle Royale modunun geliştirilmesi gerektiğinin düşüncesi ön planda.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın