e
sv

MR Dark Cevapları (Tüm Sorular)

15359 Okunma — 21 Eylül 2021 22:43
MR Dark Cevapları (Tüm Sorular)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

MR Dark Cevapları arayanlar için tüm bölümlere ait güncel soruların cevaplarını bulabileceğiniz rehber hazırladık. Oyunun cevaplarını nasıl bulabileceğinizin ipuçlarını da yine buradan sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda bu eşsiz oyunu bilmeyenler için tanıtımını yaparak nasıl indirebileceğinizi de açıklayacağız. Takıldığınız ve geçmekte zorlandığınız bölümler olduğu zaman aşağıda sizler için paylaştığımız Mr Dark Cevapları listesinden yararlanarak bir sonraki bölüme geçebileceksiniz. Herhangi bir dosya veya düzenleme paylaşılmamaktadır.

Düzenleme: Oyunun genel yapısı itibariyle cevapları paylaşmama kararı aldık. Oyunu incelediğimiz zaman cevaplarını paylaşmanın oyunun gidişatını ve önemini bozacağını düşünüyoruz. Klasik bulmaca ve bilmece oyunlarından ziyade buradaki hikaye bütünlüğü ve oyunculara ucu açık araştırmalar sundurtması oldukça etkileyicidir. Bizden çok istediğiniz Mr. Dark Cevapları için bir içerik hazırlama kararı almıştık fakat bu konuyu sonrasında neden cevapları hazır bakmamanız gerektiğini anlattığımız bir içeriğe dönüştürmek istedik.

MR Dark Cevapları

MR Dark Cevapları paylaşılmayacaktır, bunun sebebi oyunun genel yapısına zarar vermemek ve gerçekten bu oyundan zevk almanızı sağlamak istememizden kaynaklanıyor. Eğer burada oyunun bölümlerini geçmenizi sağlayacak cevapları paylaşırsak oyundan artık eskisi gibi zevk alamazsınız. Bu gizem, sır ve araştırmalarla bölümleri geçmenizi sağlayacak cevap arayışınız işte bu oyunun temel yapısı. Sizlere önerim cevapları bulabileceğiniz bir çok kaynak var fakat biz bir oyun sever olarak böyle bir şey paylaşmak istemiyoruz. Tavsiyemize kulak verip cevaplara bakmak yerine oyunun istediği araştırmaları yaparak kendiniz bulursanız eşsiz bir deneyim yaşamış olacaksınız.

MR Dark Cevapları
MR Dark Cevapları

Oyunu bilmeyenler veya ilk defa duyanlar için uygulama mağazasındaki açıklamayı da bırakmak istedik. Daha önce oynadığınız bulmaca oyunlarından çok daha farklı ve özel bir oyun sizleri bekliyor.

Dünyanın en zor bulmaca ve zeka oyununu oynamaya hazırlanın! Bulmaca seviyorsan ve zekana güveniyorsan bu oyun tam sana göre. Çok eğlenceli, ücretsiz ve farklı düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni farklı düşünmeye zorlayacak, ve hiç aklına gelmeyecek şekilde oyundaki cevapları bulman gerekecek. Oyundaki birbirinden değişik soru ve cevaplama tarzı sizi bekliyor!

Şimdiden söyleyelim. Bu oyunu bitirmek hiç kolay değil. Ve bölümleri sadece yaratıcı insanlar geçebilir. Eğer sende kendine güveniyorsan bu ücretsiz oyunu hemen indir!

ÖZELLİKLER:
– Birbirinden farklı yaratıcı sorular.
– Cevaplar için çok farklı düşünülmesi gerek.
– Her sezon yeni sorular.
– Her soru için farklı taktikler.
– Soru aralarında Mr. Dark’ın video açıklamaları.
– Türkçe dil.

Bol şans!DARALT


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

MR Dark Cevapları (Tüm Sorular)