Mutlu Özil İnstagram Hesabı (Mesut Özil)

 Mutlu Özil İnstagram Hesabı (Mesut Özil)
Okunuyor Mutlu Özil İnstagram Hesabı (Mesut Özil)

Mutlu Özil İnstagram Hesabı üzerinden yaptığı “Elhamdulillah〽️10???” paylaşımıyla kardeşi Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye geldiğinin haberini vermiş oldu. Haftalarca ve aylarca konuşulan Mesut Özil ve Fenerbahçe söylentileri yavaş yavaş resmiyet kazanmaya başladı. Yıllardır süre milli gururumuz Mesut Özil’in ülkemizde futbol oynaması hayalleri nihayet gerçek oluyor. Mutlu Özil İnstagram üzerinde yaptığı paylaşımla herkesin kalbinin hızlı atmasına sebep oldu.

Mutlu Özil İnstagram

Mutlu Özil İnstagram adresi üzerinden paylaştığı Fenerbahçe resminin altına açıklama olarak Elhamdulillah〽️10??? notunu düştü. Mutlu Özil’in kardeşi Mesut Özil’in Fenerbahçe Futbol Takımına yapacağı transfer haberlerini doğrular nitelikte olması herkesi heyecanlandırmayı başardı. Bu haberler üzerine sosyal medya ve haber sitelerinde Mutlu Özil İnstagram paylaşımı konuşulmaya başlandı.

Mutlu Özil İnstagram
Mutlu Özil İnstagram

Mutlu Özil İnstagram adresini arayanlar ve soyadından Mesut Özil ile bir akrabalığı olduğun anlayanlar tam olarak kim olduğunu bilmiyorlar. Sizler için cevapladık.

Mutlu Özil Kimdir?

Mutlu Özil, Özil ailesinin reisi konumunda. Baba Mustafa Özil’in aileden kopmasının ardından ailenin en büyük çocuğu olarak önemli kararların alınmasında başrol oynadı. Mesut Özil’in bağlı olduğu menajerlik şirketi Family&Football’un kurucu ortaklarından olan Mutlu Özil, hem Mesut’un kariyer planlamasında hem de Özil ailesine ait önemli kararlarda rol oynayan en önemli isim. Mesut’un menajeri Dr. Erkut Söğüt de Mesut’un kariyer planlamasında ve stratejik kararlarda Mutlu Özil ile istişare ederek planlamalar yapıyor. Mutlu Özil, halihazırda anne Gülizar Özil ile kızkardeşlerinin yaşamlarıyla da yakından ilgileniyor.

Mesut Özil ile Fenerbahçe arasındaki anlaşmanın resmiyete kavuşmasının ardından Mutlu Özil’in de Türkiye’de önemli bir mesai yapması bekleniyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın