MX230 Ekran Kartı Nasıl?

MX230 Ekran Kartı Nasıl?

MX230 Ekran Kartı Nasıl? MX 230 ekran kartı tamamen ultrabook dediğimiz cihazlarda 3d yoğunluğu biraz daha fazla dahili hd graphics’in kaldıramayacağı durumlar için üretilmiş giriş-orta seviye denebilecek bir ekran kartıdır. MX230 Ekran Kartı Nasıl? Sorusuna ayrıntılı bir cevap verelim.

MX230 Ekran Kartı İncelemesi

MX230 Ekran Kartı İncelemesi
MX230 Ekran Kartı İncelemesi

Turbo boost ile 1582 MHz frekans değerlerine çıkabilir. Kart 384 cuda çekirdeğine sahiptir. Unutmayın giriş seviyesi laptop için oyun ekran kartı olan Gtx 1650 de 896 cuda çekirdeği vardır. Kart 2 gb vram ile gelir. Bu bilgisayarınızdaki sistem belleğini kullanmayacağı anlamına gelir ama yüksek kalite değil orta kalite de bile doku işleyemezsiniz.

MX230 Ekran Kartı Yorumları

Bu ekran kartına sahip laptop alanlar genelde online eğitim için veya sunum hazırlamak için alır eğer oyun oynamak için biri bu ekran kartını barındıran bir cihaz aldıysa tabi ki eleştiride bulunur çünkü istediği şeyi elde edemez.

MX230 Ekran Kartı Oyun Performansı Nasıl?

Arkadaşlar bu ekran kartı ile oynayabileceğiniz oyunlar bellidir. Gta 5 gibi oyunları açamazsınız. Açsanız bile grafikler çok düşük olduğundan çamur gibidir. Bu cihaz ile tavsiyem among us, fall guys, cs:go veya zula falan oynamanız olur.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.