My Child Lebensborn Türkçe APK İndir

 My Child Lebensborn Türkçe APK İndir
Okunuyor My Child Lebensborn Türkçe APK İndir

My Child Lebensborn Türkçe APK İndir sayesinde oyunu kendi ana dilinizde sorunsuz olarak oynamanızı sağlayacak. Simülasyon oyununun son sürüm dosyalarını indirerek sorunsuz bir şekilde telefonlarınızdan oynayabileceksiniz. Steam üzerinden Bilgisayar platformlarında da yüksek ilgi görmeyi başarmış olan popüler Simülasyon oyununun mobil versiyonudur. Günümüzde Bilgisayar da tutan bir çok oyununun hemen sahte mobil versiyonları yapılsa da, My Child Lebensborn APK dosyaları gerçek oyununun geliştiricileri tarafından paylaşılmıştır. Bu sebeple indireceğiniz dosyalarda ülkemizde de oyuna ilginin yoğunluğu bilindiğinden dolayı Türkçe dil seçeneği eklenmiştir.

Daha önce ücretli olarak satılan bu oyunu tamamen ücretsiz yani bedava bir şekilde indirip oynayabilmek için bir fırsat yakalayacaksınız. Şuanda uygulama mağazalarında 1.6.100 versiyonu sunulmuş olsa da, yeni gelecek güncellemelerle sürümlerde değişiklikler görülebilir. Fakat biz bu sayfa altında sizlere sürekli olarak oyunun en son sürümünü sunmaya devam edeceğiz. Her güncellemenin ardından Türkçe dil desteğinde yapılacak iyileştirmeler ve yeni bölümleri burada son sürüm dosyalarıyla bulabileceksiniz. Aynı zamanda My Child Lebensborn APK İndir ile ilgili tüm merak edebileceğiniz detayları da sizlere sunacağız. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

My Child Lebensborn APK İndir

My Child Lebensborn oyununun APK dosyalarını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterli olacaktır. Oyunu daha önce duymayanlar veya ilk defa duyanlar için de oyunun tanıtımı aşağıda yer almaktadır. Simülasyon kategorisinde Android cihazların uygulama mağazasında satılan özel bir oyundur. Bilgisayar üzerinden oynanabilen -My Child Lebensborn isimli oyun tüm simülasyon oyun severlerin dikkatini oldukça çekmişti. Şimdi de mobil versiyonu yine oyuncuların ilgisini oldukça çekmeyi başardı.

My Child Lebensborn APK İndir
My Child Lebensborn APK İndir

Lebensborn çocuklarının gerçek tarihini anlatan hikaye bazlı bu oyunda, çocuğuna yardım et. Polygon: ‘My Child Lebensborn 2. dünya savaşı sonrası masumların kalbe dokunan hikayelerini anlatıyor’
LevelUp: ‘Yaşadığım en etkileyici oyun deneyimlerinden.’

Oyunu oynadıkça grafik kalitesini görebileceğiniz gibi daha çok seveceğiniz şey bizim düşüncemizce oyunun hikayesi olacak. Tüm dünyadaki mobil oyun severler bu hikayenin mobil sektöre göre dahi oldukça ileri düzeyde olduğunu düşünüyorlar. My Child Lebensborn APK İndir gibi seçeneklerde Türkçe dil desteğinin olması oldukça fazla ilgi çekmesinin de bir sebebi budur.

2. Dünya Savaşı sonrası Norveç’te küçük bir Lebensborn çocuğunu evlat ediniyorsun, ama ebeveynlik çocuğun saldırgan ve nefret dolu bir toplumda büyürken oldukça zor. Lebensbornların gerçek hikayelerinden esinlenmiş bu oyunda savaşın farklı bir tarafını göreceksiniz. Düşmana olan nefretin zafer sonrası bile nasıl mağduriyet yaratabileceğini keşfedin.

Onlara destek ol ve geçmişlerini keşfet. Zamanını ve kaynaklarını çocuğuna bakabilmek için dengelemen gerekiyor. Zor sorulara yanıtlar bulacaksın: Nefret, zorbalık, tarih ve suçlamanın etkilerini keşfet.

My Child Lebensborn APK İndir
My Child Lebensborn APK İndir

My Child Lebensborn APK İndir; Özgürlüğü kutlayan bu ülkede bir yer bulabilmeleri için Klaus/Karin’e Alman işgalinin bıraktığı mirasla yüzleşmekte yardım et.

Sen bir değişim yaratabilirsin.

Ana Özellikler:
-Çocuğun duyguları, kişiliği ve dünyaya bakışını seçimlerinle etkile.
-Çocuğun mimik ve vücut dilinde yaptığın tercihlerin etkisini gözlemle
-Gerçek olaylara bağlı etkileyici bir hikayeyi deneyimle
-Para kazanmak için işe git, daha sonra evde yemek pişir, el işi yap, ormanda yiyecek ara ve oyun oyna.
-Zamanını ve kaynaklarını dikkatli kullan
-Bir kız ya da oğlan evlat edin ve onları hayatlarındaki zor bir yılda destekle.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın