MY PUBG xyz – Bedava UC İnceleme

MY PUBG xyz – Bedava UC İnceleme

MY PUBG xyz UC isimli İnternet sitesinde PUBG Mobile için dağıtılan bedava uc hakkında inceleme yaptık. Tüm detayları sizlere buradan güncel olarak aktarıyoruz. MYPUBG.xyz gibi yalan ve illegal siteleri deşifre etmeye devam ediyoruz. Sözde Bedava olarak UC dağıttıklarını iddia eden MY PUBG xyz alan adı altında kurulu olan siteyi detaylarıyla araştırdık.

MY PUBG xyz UC

MY PUBG xyz UC şeklinde yapılan aramalarda ulaşılan siteleri sizler için inceledik. Kesinlikle hile ve illegal bir şey paylaşmıyor veya önermiyoruz. Buradaki amacımız MYPUBG.xyz gibi aranan sitelerin zararlarını oyunculara anlatmak. Eğer sizde MY PUBG xyz üzerinden Bedava UC kazanmayı düşünüyorsanız bu incelemeyi okuyun.

MY PUBG xyz UC
MY PUBG xyz UC

Bu tarz siteler kesinlikle güvenli değildir. Aynı zamanda sitelerde kullanılan scriptler tamamen sahtedir. Yani PUBG Mobile oyununda UC kazanmanız mümkün olmayacaktır. Araştırmanın detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. MY PUBG xyz UC hakkında sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

MY PUBG xyz – Bedava PUBG Mobile UC

MY PUBG xyz ile Bedava PUBG Mobile UC dağıtıldığı iddia ediliyor. Fakat incelemelerimiz sonucunda tüm bunların sahte olduğunu tespit ettik. Sitede sunulan dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. MY PUBG xyz UC gibi sitelere itibar etmeyiniz.

MY PUBG xyz - Bedava PUBG Mobile UC
MY PUBG xyz – Bedava PUBG Mobile UC

Daha öncede bu tarzda tuzaklar kuran siteleri deşifre etmiştik. Sizlerin güvenliği için çok aratılan bir siteyi daha inceledik ve sonuçlarını sizlerle paylaştık. MY PUBG xyz gibi merak ettiğiniz siteleri bizlere bildirebilirsiniz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. Okanklarnet dedi ki:

  Çok iyi

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Keyifli oyunlar

 2. Pelin dedi ki:

  Çok sağolun

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Keyifli oyunlar

 3. mkalalpmenTR dedi ki:

  Güzel gelecek lerimiz olsun amin

 4. Argeş dedi ki:

  Aieoroe