Myrobux Vip – Bedava Roblox, Robux İnceleme

 Myrobux Vip – Bedava Roblox, Robux İnceleme
Okunuyor Myrobux Vip – Bedava Roblox, Robux İnceleme

Myrobux Vip adresi üzerinden Roblox oyuncularına bedava robux dağıtıldığı iddia edilen siteyi inceledik. 20201 yılında bunu önemle okumanız lazım. Son zamanlarda telefon üzerinden binlerce oyuncunun dolandırıldığını gördük. Özellikle oyuncuları dolandırmak için kurulan siteler genellikle bu tür imkansız şeyleri yaptıklarını iddia eden sitelerdir. Bu yüzden Myrobux.vip isimli siteyi sizler için inceliyoruz. Gerçekten de bedava robux verip vermediğini öğreneceksiniz.

Myrobux.vip – Bedava Robux

Myrobux Vip ile hiç bir ücret ödemeden bedava robux kazanıldığı iddia ediliyor. Özellikle sosyal medya uygulamalarından paylaşılan videolarla bu sistemin çalıştığı söyleniyor. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncuları kandırmak için yürüttüğü çalışmalardan bir tanesi. Myrobux.vip adı aldında açılan site güvenli değildir.

Myrobux.vip - Bedava Robux
Myrobux.vip – Bedava Robux

Sitede kaç robux istediğiniz sizlere soruluyor. Bedava olarak alacağınız robux mitarını seçtikten sonra kullanıcı adı bilgisini giriyorsunuz. Buralar tamamen sizi bu hilenin çalıştığa inandıracak sahte bir sistemdir. Sonrasında karşınıza doğrulama alanı çıkıyor. 2 adet görevi yapmalısınız. Bunlardan telefon numarası doğrulaması yapmanız istenmektedir. Yapacağınız telefon doğrulamasında sizden ücret kesecektir. Karşılığında ise herhangi bir robux alamayacaksınız. Myrobux Vip gibi sahte sitelerken uzak durmanız güvenliğiniz için önemlidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın