Mystalk Uygulaması Nedir?

 Mystalk Uygulaması Nedir?
Okunuyor Mystalk Uygulaması Nedir?

Mystalk Uygulaması Nedir? sorusunun cevabını merak edenler için hazırlanmıştır. İnstagram ile olan etkileşiminin ne amaçla kullanıldığını ve nasıl bu işlemleri yapabileceklerini merak edenlerin sayısı oldukça yüksek olduğundan bu içerik hazırlandı. Mystalk ismiyle geliştirilen uygulama şimdilerde İnternet sitesi üzerinden hizmetini vermeye devam ediyor. Konuyla ilgili anlamadığınız veya sormak istediğiniz şeyler olursa yorum olarak yazabilirsiniz. İçeriğimizi 2021 yılı boyunca geliştirmeye ve güncellemeye devam edeceğiz.

Mystalk Nedir?

Mystalk, çevrimiçi bir instagram görüntüleme aracıdır . Instagram, kullanıcılarına fotoğraflar , etiketler , hikayeler ve fotoğraflar sunar. Mystalk sitesinde eğlenceli içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Resmi İnternet sitesi üzerinde Mystalk uygulaması yukarıdaki gibi tanıtılmıştır. Anlamayanlar için konuyu daha açıklayıcı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. İnstagram uygulamasında profili gizli bir hesaba bakmak istiyorsanız uygulamada onu takip etmeniz gerekmektedir. Eğer takip etmek istemiyorsanız veya takip isteğinizi reddediyorsa onun gizli profilinde paylaştığı hikayeleri, durumları veya gönderileri göremezsiniz. Mystalk isimli uygulama da tam olarak sizin bu gibi sorunlarınıza bir çözüm sunuyor. Resmi İnternet sitesine ücretsiz olarak kaydolduktan sonra profili gizli olan hesapları görebiliyorsunuz.

Mystalk Nedir?
Mystalk Nedir?

Daha önce sizlere oluşturduğumuz İnstagram Profilime Kim Baktı içeriğinde bahsettiğimiz isteğinizi karşılayacak bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilir ve gizli profilli hesapların paylaşımlarını buradan takip edebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap (Profil) Görme

Gizlilik ilkeleri kapsamında takipçileri korumak için hesaplar bu özelliğe sahiptirler. Yani sizleri takip etmeyen şahıslar hesabınızın gizli olduğu takdirde paylaşımlarınızı göremeyecektir. Sadece sizlerin takipçileri fotoğraflarınızı ve hikayelerinizi görüntüleyebilecektir. Diğer pek çok uygulamada buna benzer sistemler ile kullanılmaktadır. Mesela Facebook da paylaşım yaparken hangi kitlelere hitap edebileceğini ayarlama şansınız bulunmaktadır. Sadece ben seçeneğini seçtiğiniz durumlarda sadece kendiniz görebilirsiniz. Herkese açık ya da arkadaşlar seçeneğini seçtiğinizde ise seçtiğiniz kitleler paylaşımlarınızı görebilmektedir. Bu da gizlilik ilkeleri bakımından oldukça önemlidir. Ancak insanlar günümüzde hesaplarını gizleseler de instagram gizli hesap görme çabasında olan insanların sayısı da oldukça fazladır.

Gördüğünüz üzere sosyal medya hesapları bu güvenlik önlemlerini alarak seçimleri sizlere bırakmaktadır. İnstagram bu durumu her paylaşım olarak ayırmayıp, tüm hesabı gizli hesap yaparak önlemini almaktadır. Bu şekilde dışarıdaki insanların yaptığınız paylaşımları ve hikayeleri görmelerini engellemiş olacaksınız. Hesabınızın açık olduğu takdirde herkes tarafından görülmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın