Nagehan Essembion İnstagram Hesabı

 Nagehan Essembion İnstagram Hesabı
Okunuyor Nagehan Essembion İnstagram Hesabı

Ev kiralamak isterken siyahi ırkçılığıyla karşılaşan bu güzel insanlar oldukça merak ediliyor. Nagehan Essembion İnstagram adresi sizlerle paylaşıldı. Esenyurt’ta bir daire kiralamak için eşi ve iki çocuğuyla girdiği emlak ofisinde “Siyahilere Kiralık Ev Verilmemektedir” cevabıyla yaşadığı ırkçılığı çektiği video ile herkesle paylaştı. Sosyal medya hesapları ve haberlere konu olan bu olayla sonrasında Nagehan Essembion İnstagram profili oldukça merak ediliyor. Evlerini uygun fiyatlara kiraya vermek isteyenler ve bu durumu kınayarak Kamerunlu bu insanlardan özür dileyenler doldu taştı.

Nagehan Essembion İnstagram

Türkiye Cumhuriyeti yalnızca Türk ve Müslüman değil her milletten insanı içerisinde barındıran büyük bir devlettir. Türk halkı her kesimden insana kucak açan ve kendilerinden medet umanı asla geri çevirmeyen yüce gönüllü bir millettir. Tabi ki ırkçılığın ırkı, dini bulunmamaktadır. Ülkemizde yaşanan bu olayı kınıyor ve üzgün olduğumuzu dile getiriyoruz. Sizde destek mesajlarınızı Nagehan Essembion İnstagram üzerinden iletebilirsiniz.

Nagehan Essembion İnstagram
Nagehan Essembion İnstagram

Ev kiralamak için gittikleri emlak ofisinde bir ev beğenen genç kadın kiralamak için tam anlaşmak üzereydi. O sırada içeriye giren kocası ve çocuklarını gören emlakçı siyahi oldukları için bu sitedeki evleri kiralayamayacağını söyledi. Olay üzerine genç adam üzülerek çocuklarını alıp dışarı çıktı. Yaşanan bu ırkçılık sonrasında Nagehan Essembion İnstagram ve çeşitli sosyal medya hesaplarında olayı anlattı ve orada çektiği videoyu yayınladı. Kısa sürede bu videolar yayıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın