Naruto Kafa bandı hayat kurtardı

Naruto Kafa bandı hayat kurtardı

Anthony Durden adındaki genç bu ayın başında yaşadığı şehir New York’da bir saldırıya uğradı. Saat 13:30 civarında A kısmında tren beklerken zanlı tarafından yüzüne darbe alıp yaralandı. Şu sözlerle olayı anlattı “Kafamı yukarıya çevirdiğimde bana doğru hızla gelen birisini gördüm. Hemen sonrasında yüzümde bir acı hissettim ve ona doğru ‘Hey! Yüzümü kestin.!’ diye seslendim.” Bu sözleri duyan saldırgan Durden’e bakarak gülmeye başlayınca yanındaki Naruto kafa bandı ile zanlıya karşılık vermiş.

Haberi yapan Kataku’ya göre, Durden saldırının olduğu sırada New York Comic – Con’dan evine dönerken etkinlik alanından Itachi Uchiha’nın çizilmiş kafa bandından almış. “Olayın şoku üzerimdeyken elimde ne olduğunun farkına varamadım sadece kendimi savunmak için ona doğru savurdum.” açıklamasında bulundu.

Saldırganı tarif eden Durden zanlının 26 veya 28 yaşlarında Kırmızı, beyaz ve mavi bir ceketinin olduğunu ve hemen kaçtığını söyledi.

Ağır yaralanan Durden en yakın hastaneye kaldırıldığında, boynundan ağzına kadar oluşan kesik 20 dikiş ile kapatıla bildi. İlginç bir şekilde saldırganı affettiğini beyan ederek hayatta olduğu için şanslı olduğunu belirtti.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.