Nays Hesabı Nasıl Silinir? (Hesap Silme Linki) 2022

 Nays Hesabı Nasıl Silinir? (Hesap Silme Linki) 2022
Okunuyor Nays Hesabı Nasıl Silinir? (Hesap Silme Linki) 2022

Nays Hesap Silme işlemini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, 2022 yılı için paylaştığımız linki kullanarak hesaplarınızı hemen kapatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verdiğimiz linke tıklayarak daha sonrasında hesabınızı anlattığımız adımları uygulayarak hızlı bir şekilde kapatmak.

Nays Hesap Silme işlemini yapmak isteyenler verdiğimiz linki kullanarak hesaplarını anında kalıcı olarak kapatabilirler. 2022 yılında nasıl yapılır? sorularının cevaplarını merak edenler için rehber hazırlamaya devam ediyoruz. Son zamanlarda orman yangınlarının ardından yardım yapılacağı açıklanan uygulamaya ilgi çok yoğun oldu. Mobil uygulamaları iyi şekilde değerlendiren ve kullanan devlet kurumları Nays uygulamasının da bu sayede reklamını yapmış oldular. Hem buna destek olmak isteyenler hem de uygulamanın diğer özelliklerini kullanmak isteyenlerde cihazlarına yüklediler. Fakat kısa süre sonra Nays uygulamasını kullanmak istemediklerini anlayanlar oluşturdukları hesaplarını silmek istediklerini söylediler. Fakat uygulama içerisinde hesap kapatma ilgili ilgili bir özelliğin olmaması nasıl Nays hesap silinir? sorusunun çok fazla sorulmasını sağladı.

Nays Hesap Silme Linki

Nays Hesap Silme için aşağıda anlattığımız adımları takip etmeniz gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında oluşturduğunuz hesabınız tamamen kapatılacaktır. Kayıt olurken kullandığınız telefon numarası veya mail adresiyle bir süre sonra tekrar kayıt olma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer anlattığımız yöntem veya verdiğimiz hesap silme linki çalışmıyorsa bize bildirin. Gelecek güncellemelerle Nays uygulamasında hesap kapatma işlemlerinde değişiklikler yapılacağı söylenmişti. Güncelleme sonrası bu teknikler işe yaramazsa sizlere yeniden anlattığımız şekilde hesaplarınızı silebileceksiniz.

Nays Hesap Silme Linki
Nays Hesap Silme Linki

Mesajlaşır gibi her an ücretsiz para gönder/al, kullandıkça hediye nakit para kazan, alışveriş fırsatlarını yakala.
· Hemen indirip anında kullanmaya başlarsın
· Mesajlaşır gibi her an ücretsiz para gönderip /alabilirsin
· Hiçbir koşul olmadan her zaman ücretsiz kullanırsın
· İlk işleminde 10 TL kazanırsın

Nays ile yaptığın ilk işleminde anında 10 TL hediye nakit para kazanırsın. Kazandığın hediye nakit parayı dilediğin şekilde gönlünce kullanabilirsin.
· Nays’ı kullandıkça hediye nakit para kazanırsın

Şimdi Kazan; hediye nakit para kazandıran harika bir oyun.
Nays’la para gönderdiğinde ya da hesabına para geldiğinde* günde bir kez, 24 saatle sınırlı olmak üzere Şimdi Kazan oynama hakkı kazınırsın. Oyundaki 4 kutudan en az 3’ünde aynı resmi bulabilirsen resimdeki ödül senin olur.
· Alışveriş fırsatlarını yakalarsın

En çok kullanılan e-ticaret siteleri ve önde gelen platformlarda Nays’a özel fırsatları yakalarsın.
Trendyol’da %10 indirim kazanırsın.
Fırsatlar Nays Cüzdanım alanında seni bekliyor.

· Hesabına kolaylıkla para yatırırsın

Nays hesabına para yüklemek çok kolay! İster banka hesabından, ister İş Bankası Bankamatik’lerinden istersen banka kartından Nays hesabına kolaylıkla paranı yükleyebilirsin.
· 7/24 Canlı destek alırsın

İhtiyaç duyduğun her an Nays Çözüm Merkezi sana kesintisiz hizmet sunar. İster mesajlaşarak, ister telefonla görüşerek çözüm temsilcinden yardım alabilirsin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın