Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz (İndir)

 Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz (İndir)
Okunuyor Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz (İndir)

Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz İndir ile Selçuk Balcı- Nerde Gidenlerimiz isimli şarkıyı Mp3 olarak indirmek isteyenler için büyük bir uyarı’da bulunduk. Şarkıyı bilgisayar, telefon veya akıllı cihazlarına Mp3 sitelerinden ücretsiz olarak indirmek isteyenler bunu bir daha düşünsünler.

Selçuk Balcı- Nerde Gidenlerimiz gibi popüler şarkıların özellikle yabancı kaynaklar tarafından Mp3 dosyaları içerisine virüs yerleştirilerek illegal yoldan piyasaya sürüldüğünü tespit ettik. Yapılan bu araştırmada hem şarkıyı yasa dışı yollardan indirilmesi sağlanılıyor hemde bu dosyaların içerisine virüs yerleştiriyorlar.

Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz İndir yazarak bulduğunuz dosyaları yüklemenizi önermiyoruz. Şarkının yayın haklarını elinde bulunduran resmi kuruluşlar üzerinden dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Kaliteli müzik zevki yaşamak ve kendinizi güvende tutmak için bu önerimize lütfen uyun.

Selçuk Balcı – Nerde Gidenlerimiz

Selçuk Balcı- Nerde Gidenlerimiz isimli şarkının içerisinde geçen Ne Yelkenimiz Kaldı Ne Dümenimiz sözlerini ezberleyen ve müziği indir ile Mp3 olarak yüklemeye çalışanlara yukarıda ciddi uyarılarda bulunduk. Bu içerik için dikkatli olan okurlarımız bizden konuyu araştırmamızı ve bir içerik oluşturmamızı istediler.

Dizilerde, filmlerde ve uygulamalarda karşınıza çıkabilecek bu popüler müziği cihazlarınıza yükleme fikri gelirse bu uyarı yazımızı dikkate alıp bir daha düşünün.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
78 okunma
okunma1235
0 yorum