Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) 2023

Neeko jungle build sayesinde yeni rework ve güncellemelerin ardından orman dönerken hangi eşyaları çıkmanız gerektiğini buradan öğreneceksiniz. Ayrıca rün dizilimini de güncel duruma göre düzelterek artık minion veya orman hayvanına dönüşüp rakiplere sessizce yaklaşarak onlara tek atabileceğiz.

Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) 2023 sayesinde tüm okurlarımıza en doğru bilgileri en hızlı şekilde iletmeye devam ediyoruz. 2023 yılının bugününde olduğu gibi yılın son gününe kadar içeriği güncel tutarak yine işinize yarayacak bu bilgileri de sunmaya devam edeceğiz. Eğer cevaplanmamış ve kafanızı kurcalayan farklı sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) için 2023 yılında da kullanabileceğiniz yeni düzeni anlatıyoruz. Rün ve şampiyonun yetenek sırasını öğrenin. League of Legends “LoL” hakkında sizlere güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Yeni Neeko isimli şampiyon hakkında da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi)

Neeko yeni gelen rework sonrasında ve oyun içerisinde eşyaların değişmesi sonrasında orman (jungle) oynayacağı zaman build eşya dizilimlerini de değiştirmesi gerekiyor. Bu sayede bir minion veya orman hayvanına dönüşerek rakiplerinizi gafil avlayıp tek atabileceksiniz. Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) olarak şampiyonu seçtikten sonra oynayacağınız koridora özel olarak hangi eşya dizilimi seçmeniz gerektiğini anlatacağız. 2023 yılında gelecek güncellemelerle birlikte League of Legends Yeni Neeko aşağıda sizleri bekliyor.

Reklam Alanı
Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) 2023
Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) 2023

Neeko Yeni Jungle Build (Orman Eşya Dizilimi) olarak verilenler hem oyun tarafından önerilen hemde Profesyonel oyuncuların kullandığı düzende verilecektir. 2023 yılında gelen en son güncellemeler baz alınarak hazırlanmış yeni build olarak kabul edilir.

1- League of Legends “LoL” – Yeni Neeko Eşya Dizilimi (Build) 2023

League of Legends “LoL” – Yeni Neeko Eşya Dizilimi (Build) olarak aşağıdaki sırayla eşyaları alabilirsiniz.

  1. 

2- League of Legends “LoL” – Yeni Neeko Eşya Dizilimi (Build)

League of Legends “LoL” – Yeni Neeko Eşya Dizilimi (Build) olarak aşağıdaki sırayla eşyaları alabilirsiniz.

Reklam Alanı
  1. 

League of Legends “LoL” – Yeni Neeko Eşya Dizilimi (Build) 2023 için güncel bilgiler eklenmeye devam edilecektir.

2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.