Nesine Neden Hata Veriyor?

 Nesine Neden Hata Veriyor?
Okunuyor Nesine Neden Hata Veriyor?

Nesine Neden Hata Veriyor? Sorusu çok sorulmaya başladı. Bence sadece yoğunluk kaynaklı ve yetersiz internet hızları buna sebep oluyor ama tabi editör olarak biz sizlere olası her senaryo ile ilgili bilgi verdik. Nesine gibi internet sitelerinde bulunan sorunlar aslında büyük sorunlar değildir. Umarım sorununuza makalemiz ile çare olabiliriz.

Nesine Neden Hata Veriyor? Hatalar Nelerdir?

Nesine Neden Hata Veriyor
Nesine Neden Hata Veriyor

Bir internet sitesinin hata vermesi için birçok sebep bulunur. Bunlar sunucuların çökmesi olabilir, hack saldırısı olabilir. Çok kullanıcıdan dolayı aşırı yüklenme olabilir ama bunlar siteden kaynaklanan sorunlardır. Bunlar ile ilgili sizin yapabileceğiniz bir durum yoktur. Sizin internetiniz gitti ise gene internetiniz gelene kadar yapacak bir şey yoktur. Hepsinin dışında gene de deneyerek sorun sizden kaynaklı ise deneyerek düzeltme ihtimalin var ve gerekli çözüm alt paragrafta bulunuyor.

Nesine Hata Çözümleri

İlk olarak telefon ayarlarında uygulamalara giriniz ve Nesine.com uygulamasını bulunuz. Oradan hem önbellekleri temizle hem de verileri temizle butonlarına tıklayınız. Sonrasında Nesine.com uygulamasını siliniz.

Devamında gidip modeminizin fişini çekin ve bir dakika sonra takınız. Çözüm sürecinde sona yaklaşıyoruz. Devamında telefonunuzu kapatıp geri açınız ve internet bağlantılarına girip bağlı olduğunuz ağı unutarak tekrar şifre girerek bağlanınız eğer mobil veri kullanıyorsanız telefonu kapatıp açmak zaten modemin fişini çekip takma etkisi yaratacaktır.

Nesine Hata Çözümleri
Nesine Hata Çözümleri

Bu işlemler ile telefonunuzun, internetinizin ve Nesine.com uygulamasının önbelleğini temizlemiş olursunuz. Nesine.com uygulamasının hafızasını sil dediğimiz için tekrar uygulamayı yüklediğinizde en baştan şifre girmeniz gerekecektir. Sonrasında hiçbir hata olmadan profilinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Nesine Nedir?

2006 yılından itibaren bugüne kadar Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın yasal elektronik bayii olarak hizmet veren D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. markası Nesine.com; şans oyunlarının web sitesidir. DOL bünyesinde yer alan Nesine.com, aynı zamanda Milli Piyango İdaresi’nin de yasal elektronik bayisidir.Ayrıca 2006 yılından 20.07.2011 tarihine kadar Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Genel Müdürlüğü’nün yasal elektronik bayiliğini de güvenle sürdüren Nesine.com halen güncel at yarışı bülteni ve yarış sonuçları gibi bilgilere yer vermektedir. Üyelerine İddaa maçlarını canlı izleme özelliği sunan Nesine.com, birçok maçları hem web sitesi üzerinden hem de mobil platformlarından Kasım 2012’den bu yana yayınlayan bir platformdur. Bahsin yeni fenomenlerini buluşturmayı hedefleyen Nesine.com, milyonlarca üyeyi bir araya getiren İddaa kupon paylaşım platformu KUPONDAŞ’ı hizmete açmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın