Netflix Aboneliği İptal Etme 2020

 Netflix Aboneliği İptal Etme 2020
Okunuyor Netflix Aboneliği İptal Etme 2020

Netflix ücretli üyelik ve aboneliklerini iptal etmek istiyorum fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum? sorusu gündemde. 2020 yılında Mesaj ile para iadeli iptal. Cumhur Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Netflix uygulamasının toplumumuza aykırı olduğu, kaldırılması veya düzenlenmesi gerektiği söylemlerinden sonra Netflix İptal Etme işlemlerinin nasıl yapıldığı araştırılmaya başlandı. 22 Eylül 2016 tarihinde Türkiye’de hizmete geçen dünyaca ünlü film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı şirketin son dönemlerde ülkemize’de yatırımları artmıştı.

7’den 77’ye herkesin beğenip izleyebileceği dizi, film ve belgesellerin yayınlandığı platformda aylık üyelik satın alarak premium hesaplarla izlenebiliyor. ücret ödeyerek abonelik almış olan Netflix hesaplarını iptal etmek isteyenler için bu işlemin nasıl yapıldığını aşağıda anlatacağız. Mesaj ile çok kısa işlemler sayesinde hesaplarınızı kapatabilir ve para iadesi alabilirsiniz.

Netflix Aboneliği ve Hesabı İptal Etme 2020 (Para İadeli)

Netflix Aboneliği ve Hesabı İptal Etmek isteyenler için 2020 yılında para iadeli hesap kapatma işlemini anlatıyoruz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Netflix Hesap Kapatma İşlemi İçin:

  1. Netflix hesabına giriş yapın,
  2. Hesap bilgilerinize tıklayın ve “Hesabınız” butonuna basın,
  3. Üyelik ve Ödemeler yazısına tıklayın,
  4. Karşınıza gelen sayfadan Üyeliği İptal Et butonuna basın,
  5. En son’da İptal İşlemlerini Tamamla diyin,
Netflix Aboneliği ve Hesabı İptal Etme 2020 (Para İadeli)
Netflix Aboneliği ve Hesabı İptal Etme 2020 (Para İadeli)

Yukarıdaki 5 adımı uygulayarak Netflix İptal Etme işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız. Yukarıda anlattığımız adımlar 2020’yılında geçerli güncel bilgilerdir.

Mesaj

Netflix İptal Etmek İsteyenler Mesaj ile bu işlemin gerçekleştirip gerçekleştirilemediğini merak ediyorlar. Hesaplarınızı kapatmak için sizden doğrulama kodu isteyebilir ve bu’da üye olurken tanımladığınız telefon numaranıza bir mesaj olarak gelebilir. Veya mail adresine bir mesaj gelebilir. Fakat sadece mesaj üzerinden Netflix hesap kapatma işlemi olmamaktadır.

Telefon ve Mobil Cihazlardan Netflix Üyelik İptali

Telefon ve Mobil cihazlar üzerinden Netflix hesabınızın üyelik iptali için yapmanız gerekenler aşağıda anlatıldı. Basit adımları takip ederek 2020 yılında üyeliğinizi kapatabilirsiniz.

  • Uygulamaya giriş yapın,
  • Sağ aşağıda Daha Fazlası yazısına tıklayın,
  • Açılan sayfa’da Hesap yazısına basın,
  • Tarayıcı üzerinden açılan sayfa’da Üyeliği İptal Et butonuna basın

Yukarıdaki adımlar mobil cihazlar üzerinden Netflix hesap kapatma ve iptal etme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Netflix Bedava Hesaplar 2020

Bedava Netflix Hesapları 2020 yılında girip sorunsuz olarak kullanarak içerisindeki her filmi, diziyi, ve belgeseli hiç takılmadan sorunsuz izleyebileceksiniz. 2020 yılında evde vakit geçirmeyi sevenler için oluşturduğumuz bu içeriğimizi şimdi korona virüsü yüzünden evde durduğumuz bu günlerde güncelleme getirdik. Bedava Netflix Hesapları ile evdeki insanların canlarının sıkılmaması adına onlara güzel vakit geçirtecek kapı aralıyoruz.

Dünyanın en popüler ve büyük film, dizi ve belgesel platformunda para yatırarak premium almak yerine bu tarz bedava netflix hesapları ile ücretsiz olarak izlemeyi tercih ediyorlar. Başka platformlarda yayınlanan sahte hesaplar veya çalınmış illegal hesaplar yerine kullanıp güvenebileceğiniz hesapları burada bulabilirsiniz.

Netflix iptal etme ile ilgili merak edilen soruları yukarıda cevapladık ve nasıl yapıldığını anlattık. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın