Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Netflix Ücretsiz Deneme Nasıl İptal Edilir? Netflix bilinen dünyanın en büyük dizi film izleme platformudur. Netflix aracılığı ile aynı zamanda korsan dizi film izlemeye karşı çıkmış oluyorsunuz çünkü Netflix film ve dizi haklarını kiralayıp arşivine ekliyor ama insanların ekonomik durumu her zaman her şey için müsait olmayabilir veya Netflix kullanacak vakti olmadığından boşuna ödeme yapmak istemiyor da olabilir. İsterseniz dostlarım sizlere Netflix Aboneliği nasıl iptal edilir? 

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?
Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Bunun için Netflix mobil uygulamasına veya internet sitesine giriş hesabınız ile giriş yapınız. Yönetici konumundaysanız hesap kısmına giriniz. Karşınıza hesap detayları kısmı gelecektir. Bu bölgeden işlem yapabilirsiniz ama eğer siz sadece profil sahibiyseniz ve asıl hesabın ödemesini başka biri yapıyorsa sizler sadece kendi profilinizi silebilirsiniz.

Netflix Ücretsiz Deneme Nasıl İptal Edilir?

Öncelikle Netflix ücretsiz aboneliğinden bahsedeyim. Netflix kampanyası doğrultusunda, Netflix ilk defa abonelik işlemi yapan kullanıcılardan ilk ay para almıyor. Durum böyle olunca insanlar Netflix platformunu sevip sevmediklerini para vermeden test etme fırsatı buluyor. Bu kullanıcıların normal aboneden farkı bulunmamaktadır.

Netflix Ücretsiz Deneme Nasıl İptal Edilir?
Netflix Ücretsiz Deneme Nasıl İptal Edilir?

İşlem aynı şekilde yönetici konumundaysa hesap kısmına girmelidir. Karşınıza hesap detayları kısmı gelmelidir. Bu bölgeden işlem yapabilirsiniz ama eğer siz sadece profil sahibiyseniz ve asıl hesabın ödemesini başka biri yapıyorsa sizler sadece kendi profilinizi silebilirsiniz.

Korsana Karşıyız

Bildiğiniz üzere Netflix gibi bir platformu kullanarak herhangi bir içeriği korsan izlemekten kaçınıyorsunuz. Netflix kullanmayacak olsanız bile ya benzeri bir platform Amazon Prime Video gibi aylık sadece 8 TL veya direkt filmleri satın alarak izleyiniz. Mesele ödeme yapmaktan çok siz ve bizlere bir şeyler ekleyen film ve dizileri izlediğimizde sadece o içeriklerde oynayan oyuncular için değil. Kameramandan yönetmene ve o setten ekmek kazanan herkesin hakkını ödemek için içeriğin karşılığı verilmelidir.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.