e
sv

Netflix Belgesel Önerisi (3 Dizi)

1244 Okunma — 27 Eylül 2019 23:25
Netflix Belgesel Önerisi (3 Dizi)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix Belgesel Önerisi 2019 tarihinde izlemenizi tavsiye ettiğimiz 3 farklı dizi tadında yapım. Netflix Belgesel Önerisi olarak size özenle seçtiğimiz dizileri ve hikayelerini anlatıyoruz. Başarılı belgeseller her zaman insanın aklında kalmayı başarmıştır. Burada sizlere önerdiğim dizileri daha önce bir kaç kez izlemişimdir. Uyumadan önce veya arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz, vakit geçirirken hayatınıza büyük katkılar sunacak bu yapımlar ülkemizde pek konuşulmuyor.

Sizin için seçtiğim 3 farklı Netflix Belgesel Önerisi 2019 listeme başlıyorum.

Netflix Belgesel Önerisi

1 – Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi

Netflix Belgesel Önerisi: Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi
Netflix Belgesel Önerisi: Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi

Dünyamızı şekillendiren, insanların davranışlarını etkileyen dinler, inançlar, mistik inanışlar, yaratılış, iyilik ve kötülük gibi hayatın içinde hep var olan fakat sırlarla gizli konuları her bölümünde çok farklı bakış açılarıyla anlatıyor. Dünyaca ünlü aktör Morgan Freeman’ın sunduğu İnancın Hikayesini izlemekle kalmayıp o an onu yaşadığınızı hissedeceksiniz.

Her konu, konunun uzmanlarınca bizlere aktarılacak ve hakkında daha detaylı bilgiye, görüşe sahip olabileceğiz. Netflix belgesel önerisi olarak ilk tercihim.

2 – Kirli Para

Netflix Belgesel Önerisi: Kirli Para
Netflix Belgesel Önerisi: Kirli Para

Para, para ve para. Hayatımız, her anımız, çevremiz ve daha fazlası dünyayı ve insanları yöneten şeyin ta kendisinden bahsediyorum. Gerçekten insanları var eden ve yok eden şey Tanrımı? yoksa paramı?. Düşüncelerin vücut bulmuş hali, dolandırıcıların tek gerçeği: Kirli Para.

Hayatın her alanında, her tip insanın ve şirketlerin para için yaptıklarını, yapabileceklerini bizlere anlatmakla kalmayıp gerçeklerle gösteriyor. Netflix belgesel önerisi arasında olmazsa olmazlarımdan.

3 – Suçlu Zihinlere Yolculuk

Netflix Belgesel Önerisi: Suçlu Zihinlere Yolculuk
Netflix Belgesel Önerisi: Suçlu Zihinlere Yolculuk

İzlerken korkmak yerine ürpereceğiniz fakat izlemeye devam edebileceğiniz sürükleyici bir yapım. Seri katiller ve psikopatları yakından tanıyacaksınız. Suçlu zihinlere yolculuk yaparak onlar gibi düşünecek ve olaylara tanıklık edeceksiniz. Netflix belgesel önerisi devam edecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Netflix Belgesel Önerisi (3 Dizi)