Netflix İndirme Hatası Çözümü

Netflix İndirme Hatası Çözümü

Netflix kullanıcılarının, son zamanlarda ençok karşılaştığı sorunların başında, Netflix indirme hatası gelmektedir. Birçok kullanıcı  Netflix üzerinden videoları, internet olan ortamda indirip, daha sonra zaman geçirirken, kota, limit veya internet engeline takılmak istemezler. Netflix kullanıcıları dizi veya filmleri indirirken, indirme hatası ile karşılamaktadır. Bu hatanın çözümünü alt kısımda bulabilirsiniz.

İPhone veya İpod Netflix İndirme Hatası Çözümü

Netflix üyelerine video veya film indirmek için Cihaz sayısı vermektedir. Bu nedenle videolar sınırsız şekilde indirilmez. Depolama için Netflix tarafından verilen cihaz iznini bulunmaktadır. Cihaz izinleri genelde 1 ile 4 arasındadır. Cihaz izniniz üyeliğinize bağlı olarak yükseltebilirsiniz. Netflix indirme hatası ile karşılaşmak istemiyorsanız, cihazlarda bulunan eski videolarınızı silmeniz gerekmektedir. Bu sayede yeni videolar İndirebilirsiniz.

Netflix İndirilen Videoları Silme

Netflix üzerinden indirip izlediğiniz videoları, izledikten sonra cihazınızdan silmeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz videoları cihazınızdan sildikten sonra, Netflix uygulamasını yeniden başlatın. Uygulama yeniden başladıktan sonra silinen içeriklerin yerine sizlere yeni içerik indirme hakkı verecektir. Bu sayede istediğiniz içeriği sorunsuz şekilde yani indirme hatası almadan İndirebilirsiniz.

Kaybolan Netflix Hesabından Cihaz Silme

Netflix üyeliğinizi kayıp veya kullanmadığınız bir cihazdan silmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Netflix hesabınıza giriş yapıp, Netflix /DeviceManagement sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Bu sayfada hesabınıza bağlı olan cihazları görebilir, istemediğiniz cihazları hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Hesabınıza bağlı cihazlar ile 30 gün hiçbir işlem yapılmaz ise kayıtlı hesaplardan video indirme limitine takılmazsınız. Sistem hesabınıza bağlı cihazları otomatik olarak süresi dolacağı için, engel olarak algılamaz.

Netflix Daha Fazla İçerik İndirme

Netflix üyeliğinizden, video indirme, yani depolama limitine takılmadan, daha fazla içerik indirmek veya aynı anda birden fazla video izlemek için yayın planınızı yükseltmeniz gerekmektedir. 1 veya 4 kullanıcılı yayın planları ile hesabınızı kullanan kullanıcılarınız aynı anda video izleyebilecek ve sorunsuz şekilde video indirebileceklerdir. Üyeliğinizi yükseltmek için netflix sitesine üye girişi yapıp Netflix / ChangePlan bölümünden size uygun yayın planını seçebilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.