Netflix Numarası WP (WhatsApp) Güncel

 Netflix Numarası WP (WhatsApp) Güncel
Okunuyor Netflix Numarası WP (WhatsApp) Güncel

Netflix Numarası WP (WhatsApp) kullanıcıların en çok sevdikleri ve beğendikleri uygulamaları sizlere tanıtıyoruz. Kendi çıkartmanızı oluşturmak ve hazırları kullanmak isteyenler için Netflix Numarası WP (WhatsApp) hakkında inceleme yazımız sizler için geliyor.

WhatsApp ülkemizde en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan bu mesajlaşma uygulaması kendisini ne kadar geliştirebilir’ki en fazla diye eleştirenlere her güncelleme ile cevap vermeyi başarıyor. Kullanıcılarının hikayeler paylaşması ve durum mesajları gibi özelliklerinin yanı sıra mesajlaşırken kullanabileceğimiz emoji veya gif olayını farklı bir boyuta taşıyacak yeniliği getirdi.

Netflix Numarası WP (WhatsApp) ile kullanıcılarına kendilerine özel çıkartmalar yapmalarına izin veriyor. Hem kendi hemde sizinle alakası olmayan ama durumu özetleyecek çıkartmalar tasarlayabilir veya tasarlanmış olanları kullanabilirsiniz.

Netflix Numarası WP (WhatsApp)

Netflix Numarası WP (WhatsApp) uygulamaları arasında işinize yarayabilecek 5 farklı uygulamayı sizlere kısaca açıklayarak sunuyoruz.

WhatsApp Sticket Paketleri Tavsiyesi
WhatsApp Sticket Paketleri Tavsiyesi

Wemoji – WhatsApp Sticker Maker

5 Milyondan fazla indirilen bu uygulama ile kendinize ait fotoğrafları çok rahat bir şekilde WhatsApp çıkartmalarına çevirebilirsiniz.

Türkçe Stickers Çıkartmalar

100 Bin indirme sınırını aşan bu uygulamada siyasi çıkartmaları ile ön plana çıkıyor.

Meme Stickers for WhatsApp

1 Milyon indirilen uygulamada dünyada en popüler olan sticketleri bulacaksınız.

Sticker.ly – Sticker Maker & WhatsApp Status Video

10 Milyondan fazla indirilen bu uygulama ile kendinize ait çıkartmaları yapabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Mizah Stickers TÜRKİYE – WAStickerApps

100 Bin indirilen uygulamada bir birinden farklı gündem esprisi içerek çıkartmalar yer alıyor.

Netflix Nedir?

Netflix, Inc., merkezi Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi. 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kuruldu. Şirketin ana faaliyeti, ücretli aboneliğe dayalı video akış hizmetidir. Aboneler, çeşitli film ve dizilerden oluşan kapsamlı bir arşivi internet üzerinden izleyebilir. Bu arşive Netflix yapımı film ve diziler de dahildir.

Nisan 2020 itibarıyla Netflix’in dünya genelinde 193 milyon, ABD’de 73 milyon ücretli abonesi bulunmaktadır. Netflix hizmetleri Çin anakarası (yerel kısıtlamalar nedeniyle), İran, Suriye, Kuzey Kore, Rusya (Rusya’nın Ukrayna istilası nedeniyle) ve Kırım (ABD’nin yaptırımları nedeniyle) dışında tüm dünyada kullanılabilmektedir. Şirketin Türkiye, ABD, Brezilya, Hollanda, Hindistan, Japonya ve Güney Kore’de ofisleri bulunmaktadır. Netflix, Amerikan Sinema Filmleri Derneği üyesidir. Şirket, dünyanın birçok ülkesinde hem içerik üretimi hem de dağıtımı yapmaktadır. Netflix’in ilk iş modeli DVD satışı ve kiralama üzerineydi. Ancak şirketin kuruluşundan yaklaşık bir yıl sonra Hastings, posta yoluyla DVD kiralamaya odaklanmak üzere DVD satışlarını durdurdu. 2007’de Netflix, video akış hizmeti aracılığıyla internet üzerinden film izleme olanağı sunmaya başladı, ancak DVD ve Blu-ray kiralama işini de sürdürdü.

2010’da Kanada’ya, ardından Latin Amerika ve Karayipler’e açılarak uluslararası hizmet vermeye başladı. 2013’te House of Cards adlı ilk dizisiyle içerik üretmeye de başladı. 2012’den bu yana Netflix, hem film hem de televizyon dizileri için yapımcı ve dağıtımcı olarak daha aktif bir rol üstlendi. Bunun sonucunda Netflix arşivine birçok “Netflix Orijinal Yapımı” eklendi. Ocak 2016 itibarıyla Netflix 190’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Netflix, 2016 yılında 126 orijinal dizi ve film yayımlayarak bu açıdan tüm televizyon kanallarının önüne geçti. 190 ülke için yeni içerik üretme, içerik hakları satın alma ve içeriği çeşitlendirme çalışmaları şirketin büyük miktarlarda borçlanmasına yol açtı: Şirketin 2016’da 16,8 milyar dolar olan borcu Eylül 2017’de 21,9 milyar dolara yükseldi. Ekim 2018’de Netflix, yeni içeriklerin finanse edilmesine yardımcı olmak için 2 milyar dolar daha borç alacağını açıkladı. 10 Temmuz 2020’de Netflix, piyasa değeri bakımından en büyük eğlence/medya şirketi oldu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın