Netflix Squid Game Başvurusu Yap (2022)

 Netflix Squid Game Başvurusu Yap (2022)
Okunuyor Netflix Squid Game Başvurusu Yap (2022)

Netflix Squid Game Başvurusu Yap oyuncuların ilgisini oldukça fazla çekmeyi başardı, nasıl oynanır? sorusuna dair tüm bilmeniz gereken cevapları sizlerle paylaşıyoruz. Birinci olabilmek için bu teknikler sizi hayatta tutmayı sağlayacak. Kore yapımı Squid Game isimli dizi tüm dünyada popüler olmayı başarmıştı. Netflix üzerinden yayınlanan ve ülkemizde de uzun bir süre en çok izlenenler arasına giren bu dizinin etkisi tüm oyun sektörüne de yansıdı. Artık bilindiği gibi günümüz mobil oyun sektörü, popüler olan akımlarını oyunlarına da taşıyarak oyuncuların ilgisini sürekli çekmeyi başarıyorlar. Squid Game etkisi tam bitti derken Netflix Squid Game Başvurusu Yap gibi hayatta kalma oyunlarının lideri bir oyuna eklenmesi yine gündem olmasını sağladı.

Netflix Squid Game Başvurusu Yap

Netflix Squid Game Başvurusu Yap son güncellemeyle birlikte ekleneceği düşünülen Squid Game modunda karşılaşabileceğiniz oyunları aşağıda sizlere tanıtıyoruz. Nasıl oynanacağını bilmeyen oyuncular bu sayede hangi bölümde neler yapmasını gerektiğini daha iyi anlayacaklar.

Boşanmış ve borçlu bir şoför olan Seong Gi-hun, büyük bir nakit ödül şansı için bir dizi çocuk oyunu oynamaya davet edilir. Teklifi kabul ederek bilinmeyen bir yere götürülür ve kendisini benzer büyük borçlara sahip 455 diğer oyuncu arasında bulur. Yeşil renkli eşofman giydirilen oyuncular, Front Man tarafından denetlenen oyunlarla birlikte kırmızı tulumlu maskeli korumalar tarafından her zaman gözetim altında tutulur. Oyuncular kısa süre sonra bu oyunlarda kaybetmenin ölümleriyle sonuçlandığını keşfederler ve her ölüm potansiyel ₩45,6 milyar büyük ödüle 100 milyon₩ ekler. Gi-hun, çocukluk arkadaşı Cho Sang-woo da dahil olmak üzere diğer oyuncularla, oyunların fiziksel ve psikolojik dönüşlerinden kurtulmaya çalışmak için müttefik olur.

PUBG Mobile Squid Game Modu Nedir?
Netflix Squid Game Başvurusu Yap

Netflix Squid Game Başvurusu Yap (Türkiye)

1- SQUİD GAME OYUNU: KIRMIZI IŞIK, YEŞİL IŞIK

Dizinin içinde dönen büyük bir oyunun içinden oynanan klasik çocuk oyunlarının ilki kırmızı ışık ve yeşil ışık oyunudur. Bu oyunda dev oyuncak size baktığında hareketsiz kalmanız gerekiyor. Hareket edenler teker teker vurularak öldürülüyor. Bu oyun ve dev kız oyuncak internette viral oluyor.

2- SQUİD GAME OYUNU: ŞEKER KALIBI

İlk oyunda ölen kişilerden sonra geriye kalan oyuncularla oynanan ikinci oyun şeker kalıbı oyunudur. Bu oyunda bir kalıbın içinde olan şekeri kırmadan çıkarmanız gerekiyor. 

Eğer seçtiğiniz üçgen, şemsiye ve yuvarlak şekiller kırılırsa direk öldürülüyorsunuz. 

3- SQUİD GAME OYUNU: HALAT ÇEKME

3. oyun Güney Kore’de geleneksel olan ve herkes tararafından oynanan halat çekme oyunudur. Bu oyunda iki takım kalın bir halatın iki ucuna geçer ve birbirlerini çekerek alt etmeye çalışır. Ama bu oyunda tehlikeli olan durum ise büyük bir uçurum yer alıyor. 

4- SQUİD GAME OYUNU: MİSKET

4. oyun misket oyunudur. Ülkemizde de çocukken çok oynanan bir oyun olan misket oyununda seçtiğiniz kişinin misketlerini alarak hayatta kalmaya çalışmak zorundasınız. 

5- SQUİD GAME OYUNU: CAM KÖPRÜ

5. oyun ve sondan bir önceki oyundur. Cam köprü bir nevi şans oyunudur. Hayatta kalma şansınız seçeceğiniz cam kırılıp kırılmadığına bağlı olarak gelişmektedir. 

6- SQUİD GAME OYUNU: KALAMAR

Son oyunda geriye 3 yarışmacı kalmıştır. 3 yarışmacıya da bir bıçak verilmiştir. Kalamar oyunu, kumla çizilmiş bir alanda oynanıyor ve oyuncular rakip hücumcu ve savunmacı takımlara ayrılıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın