e
sv

NGL: Anonymous Q&A APK İndir (2022)

958 Okunma — 16 Ekim 2022 14:00
NGL: Anonymous Q&A APK İndir (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

NGL: Anonymous Q&A APK İndir sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Anonimliğe yeni bir bakış. Anonimliğin, duygularınızı ve düşüncelerinizi utanmadan ifade etmek için eğlenceli ama güvenli bir yer olması gerektiğine inanıyoruz. Gençler, arkadaşlarının yargısı veya toplumsal baskılar olmadan duygularını paylaşacak bir alana sahip değiller. NGL, gençler için bu güvenli alanı sağlar.

Amacımız NGL: Anonymous Q&A APK İndir gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

NGL: Anonymous Q&A APK İndir

NGL: Anonymous Q&A APK İndir için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz NGL: Anonymous Q&A APK İndir sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle NGL: Anonymous Q&A APK İndir sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

NGL: Anonymous Q&A APK İndir (2022)
NGL: Anonymous Q&A APK İndir (2022)

Kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamak için birinci sınıf AI içerik denetimi kullanıyoruz. Zararlı dil ve zorbalığı filtrelemek için derin öğrenme ve kural tabanlı karakter kalıbı eşleştirme algoritmaları kullanıyoruz. Algoritmamız, emojilerin anlamsal anlamını da algılayabilir ve web kazıyıcımız, bağlamsal emoji kullanımının belirli örneklerini çeker. Bu, trendi takip ettiğimiz, lingo’yu anladığımız ve zararlı mesajları nasıl filtreleyeceğimizi bildiğimiz anlamına gelir.

NGL: Anonymous Q&A APK İndir sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

NGL: Anonymous Q&A APK İndir (2022)