Nihat Hatipoğlu BİP Numarası (2021)

 Nihat Hatipoğlu BİP Numarası (2021)
Okunuyor Nihat Hatipoğlu BİP Numarası (2021)

ATV kanalında yayınlanan Nihat Hatipoğlu programına BİP Numarası ile telefon etme veya mesaj gönderme imkanınız var. 2021 yılına ait güncel adresler sizlerle. WhatsApp uygulamasının politikalarından dolayı BİP gibi yerli mesajlaşma uygulamalarına geçiş yapıldı. Artık Nihat Hatipoğlu tarafından sunulan programa soru sormak ve konuşmak için BİP Numarası vasıtasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu BİP Numarası

Nihat Hatipoğlu BİP Numarası yalnızca televizyon kanalında yayınlanan programa sorular sormak için değil aynı zamanda gurup üzerinden genel soruları da sormanıza vesile oluyor. Türkiye’de halka bu kadar hizmet sunabilecek ve isteklerimizi fazlasıyla karşılayabilecek yerli bir mesajlaşma uygulamamız varken diğer uygulamalara yönelmek saçmalık olacaktır. BİP her seferinde kendisini geliştirmeyi başardığı gibi diğer benzeri uygulamalara da yön vermeyi de başarıyor. Ülkemizin sevilen yüzü, dini hocamız Nihat Hatipoğlu ile iletişimimizi kolaylaştıracak olan BİP vasıtasıyla numarasına hemen mesaj atabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu BİP Numarası
Nihat Hatipoğlu BİP Numarası

2021 yılı boyunca değişebilecek numara ve gurup bilgilerini yenilemeye devam edeceğiz. Aynı zamanda konuyla ilgili merak ettiğiniz diğer soruları da cevaplayacağız. Tek yapmanız gereken kafanızı karıştıran sorularınızı yorum olarak yazmanız. Bu sayede BİP Numarasından Nihat Hatipoğluna sorularınızı hızlı bir şekilde yöneltebilirsiniz.

BİP Nedir?

BiP; Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, herkesin ücretsiz şekilde kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

Nihat Hatipoğlu Kimdir?

Nihat Hatipoğlu, Türk akademisyen ve ilâhiyatçı. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü olarak görev yapmaktadır. Günümüzde atv’de haftalık programları devam etmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
247 okunma
okunma3070
0 yorum