Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram Hesabı

 Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram Hesabı
Okunuyor Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram Hesabı

Nilay Keçeci resmi İnstagram hesabından paylaştığı Kabak Detoksu arayanlar için hem gerçek hesabını hem de paylaştığı gönderiyi sizlerle paylaşıyoruz. Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram araştırmalarınızın sonucu burada. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram üzerinden herkes kişisel paylaşımlar yapabiliyor. Profilini herkese açık olarak işaretleyen kullanıcılar yalnızca takipçilerine değil herkesin erişebilecekleri gönderiler de paylaşıyorlar. Nilay Keçeci özel yaptığı bu kabak detoksu gibi tariflerini resmi sosyal medya hesabından yayınlayarak herkesin yararlanmasını sağlıyor.

Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram

Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram aracılığıyla daha önce paylaştığı bu gönderi beğenilmeye başlandı. İnsanlar hazırladığı bu detoksun tarifini arıyorlar fakat hangi gönderi olduğunu bir türlü bulamıyorlar. Bizde sizler için Nilay Keçeci İnstagram dan paylaştığı kabak detoksu gönderisini sizlere sunuyoruz.

Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram Hesabı
Nilay Keçeci Kabak Detoksu İnstagram Hesabı

Tarifi daha iyi anlamanız için aşağıda detaylarıyla paylaştık. Televizyon programlarında da oldukça ses getirmeyi başaran kabak detoksunun sahibi Nilay Keçeci İnstagram hesabından tarifleri paylaşmaya devam ediyor. Böyle bir tarifin varlığını öğrenenler ise araştırmaya başlamış durumdalar.

Nilay Keçeci İnstagram’dan Paylaştığı Kabak Detoksu Tarifi

2 kabak rendelensin, yağsız tavada öldürülsün, soğutulup içerisine 2 yemek kaşığı kadar yoğurt konsun, 2 ceviz, baharatlar ve dereotuyla süslensin.

  • 2 Kabak
  • 2 Yemek Kaşığı Yoğurt
  • 2 Ceviz
  • Baharat ve Dereotu


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın