e
sv

Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas Şakası

1480 Okunma — 28 Mart 2021 09:58
Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas Şakası
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas için ziyaret edenler komik bir şakayla karşılaşıyorlar. Nah adı verilen el hareketinin olduğu site bu ve benzeri konularda şaka için çok kullanılıyor. Son zamanlarda Brawl Stars oyununda bedava karakter veya elmas isteyen oyuncularının sayılarının artmasından dolayı sosyal medyada bu şakalar dönmeye başladı. nolur.com bağlantısını paylaşarak buradan bedava elmas kazanabilirsiniz söylentileri çok yaygın. Fakat büyük ümitlerle siteye girenler karşılaştıkları fotoğrafla şakalandıklarını anlıyorlar.

Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas

Nolur.com tabi ki illegal bir site değildir. Yani orada Brawl Stars için elmas veya karakter hilesi gibi bir şey bulamazsınız. Sitenin amacı insanların bir birlerine şaka yapmasını sağlamak. Sitede karşılaşılan nah işaretini gören ziyaretçiler durum karşısında sadece gülüyor.

Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas
Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas

Bu yüzden dolayı sosyal meyda uygulamalarında oyuncular bir birlerini bu site üzerinden şakalamak için Nolur.com Brawl Stars adı altında paylaşımlar yapıyorlar. Bizde sizin için durumu araştırıp özetlemek istedik. Detaylar eklenmeye devam edilecektir.

Şaka Yapabileceğiniz Diğer Siteler

Daha demin anlattığımız gibi arkadaşlarınızı kandırıp onlara şaka yapabileceğiniz bir kaç tane İnternet sitesini sizlere göstereceğiz. Bu siteleri diğer oyunculara Brawl Stars ile ilgili bak neler olmuş diye gönderebilir ve sonrasında şaka yaptığınız arkadaşınızın tepkilerini izleyebilirsiniz.

1- Update Faker

Bu sitede Windows 10, Mac OS X, Windows XP, Windows 98 sürümlerinin güncellemesinin bir simülasyonu yer almaktadır. Linke giren sanki bilgileri güncelleniyormuş sanacak ve beklemeye başlayacak. Aslında sadece bir İnternet sitesi, güncellemeler sahte.

2- Geektyper

Bu siteye giren kendini bir hacker sanabilir. İçerisinde bulunana simülasyonlar ile giriş yapanlar kendilerini bir hacker sanarak Brawl Stars oyununda hileyi baştan yapıyormuş gibi hissedecekler. Buradaki tüm her şey tabi ki simülasyon ve sadece görüntüden ibaret. Fakat bunu bilmeyenler, kendilerinin bir şeyler yapabildiğini düşünebilir.

3- photricity.com/flw/ajax/

Bu site hiç bir zaman yüklenmiyor. Giriş yapanlar loding… yazısıyla karşılaşıp kalıyorlar. İsterseniz aylarca giriş yapmaya çalışın, hiç bir zaman yüklenmeyecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Nolur.com Brawl Stars Bedava Elmas Şakası