Nolur .com Brawl Stars Elmas Hilesi (2021)

 Nolur .com Brawl Stars Elmas Hilesi (2021)
Okunuyor Nolur .com Brawl Stars Elmas Hilesi (2021)

Nolur .com Brawl Stars Elmas Hilesi araştırması yapanlara dönen bu bilgilerin gerçeklerini göstereceğiz. Bazen her şey hayal ettiğiniz gibi olmuyor işte bedava elmas kazanmak isterken nasıl bir şeyin sizi beklediğini buradan göreceksiniz. Son dönemlerde çeşitli videoların altında, sosyal medya platformlarında ve bir çok yerde Nolur com adresi üzerinden Brawl Stars Elmas Hilesi yapıldığı söylenmektedir. Oyuncular da bu hileyi bedava olarak nasıl yapabileceklerini merak ettikleri için gördükleri bu siteye girmek istiyorlar. Fakat arama sonuçlarında çıkmadığı için herkes sitenin linkini ve gerçek olup olmadığını araştırıyor. Daha önceden de varlığını bildiğimiz bu sitenin sizlere gerçek amacını ve sizi nelerin beklediğini anlatıyoruz. Sizde düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Nolur com Brawl Stars Elmas Hilesi

Nolur. com üzerinden Brawl Stars oyuncuları bedava bir şekilde elmas hilesi yapmak için siteye girmeye çalışıyorlar. Genellikle bu sitenin adını İnstagram, TikTok veya Facebook üzerinden duyabileceğiniz gibi son dönemlerde de Telegram ve YouTube üzerinden de duyabilirsiniz. Nolur .com Brawl Stars Elmas hilesi adı altında paylaşılan videolar ve gönderilerin bir amacı bulunmaktadır. Daha önce hile arayan oyunculara yaptığımız tavsiyelerde hilelerin zararlarından ve sizlere verebileceği kötü etkilerinden bahsetmiştik. Fakat bu sefer oyuncular Nolur adresi üzerinden hile yapmak istediklerini fakat nasıl yapacaklarını bilmediklerini söylüyorlar. İlk duyunca şaşırdığımız ve sonra kahkaha atmaya başladığımız haberin devamını muhakkak okuyun.

Nolur com Brawl Stars Elmas Hilesi
Nolur com Brawl Stars Elmas Hilesi

Nolur. com adresi aslında birer Troll olarak oluşturulmuş sitedir. Yıllardır hizmet veren bu sitede tek bir görsel (nah işareti) bulunuyor. Genellikle insanlar arkadaşlarını kandırmak ve eğlenmek için bu sitenin adresini bir birlerine yollarlar. Veya birisi birşey için herhangi bir link yani bağlantı istediğinde ona bu sitenin adresi gönderilir. Brawl Stars oyuncuları son zamanlarda aşırı fazla bir şekilde Elmas Hilesi arıyorlar. Bunu yapan oyuncuların farkında olan diğer oyuncular da bu siteyi kullanarak hile arayanları kandırmak ve onlarla eğlenmek istiyorlar.

Brawl Stars Elmas Hilesi Ararken Nolur .com

Brawl Stars oyununda elmas hilesi ararken nolur. com adresine girdiyseniz aslında neler döndüğünü anlamış olacaksınız. Bu yalnızca bu tür elmas hilelerinde değil her türlü link bağlantısı arayan oyuncularla eğlenme amacıyla gönderilmektedir. Yani siz bu tuzağa düştüğünüzde bir başkası da başka oyunun hilesini ararken aynı tezgaha gelebiliyor. Bunu artık öğrendiğinize göre sizde arkadaşlarınıza Brawl Stars elmas hilesi buldum diyerek nolur com adresini gönderebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın