Noor Khalid 999 TikTok Hesabı

 Noor Khalid 999 TikTok Hesabı
Okunuyor Noor Khalid 999 TikTok Hesabı

Noor Khalid 999 TikTok hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Noor Khalid 999 isimli TikTok hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Noor Khalid 999 TikTok

Noor Khalid 999 isimli TikTok kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Noor Khalid 999” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Noor Khalid 999 TikTok
Noor Khalid 999 TikTok

Aşağıdaki yorum alanına “Noor Khalid 999 TikTok hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının TikTok da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. TikTok uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Noor Khalid 999 TikTok hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Noor Khalid 999 TikTok Hesapları Olacak

Suriyeliler Bizden İyi Geçiniyor Muz Alamıyoruz Diyen Vatandaşı Ti’ye Alan Suriyeliler Muz Yeme Akımı Başlattı.

Bir sokak röportajında Suriyelilerin Türklerden daha rahat geçindiğini dile getiren vatandaşların o sözleri Suriyeli gençler arasında dalga konusu oldu. Bir sokak röportajında Suriyeli mülteciye “ben muz yiyemiyorum, siz kilolarca muz alıyorsunuz” diyen vatandaşın videosu sosyal medyada olay oldu. Suriyeli mülteciler, TikTok’ta başlattıkları akımda dalga geçerek muz satın alıp, yedikleri görüntüleri paylaştıkları görüldü. Türk ekonomisiyle dalga geçen paylaşımlar yapan Suriyeli mülteciler paylaşımları binlerce beğeni alıyor. Suriye uyruklu TikTok kullanıcısı, alaycı bir tavırla Türk taklidi yaparak “Biz Suriyeli değiliz, herkese bir parça” dediği görüntüleri paylaştı. Tiktok’ta Ahmad Aldaaor isimli Suriye uyruklu kullanıcı ise Türkiye ile dalga geçen bir video montajı paylaştı. Tepki çeken paylaşımlar Instagram, Twitter ve Ekşi Sözlük’te tepkiyle karşılandı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın