Nulls Brawl Stars APK İndir (35.179) Son Sürüm

Nulls Brawl Stars APK İndir ile oyunun 35.179 olan modlu versiyonunu son sürüm olarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 2021 yılı boyunca Alpha gibi arananları sizlere buradan sunmaya devam edeceğiz. Klasik olarak oyunu yalnızca yüklemeniz için hazırlanmış bir sayfa değildir. Aksine buradan bilgi edinebileceğiniz ve tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bir rehber haline getirildi. Nulls Brawl APK dosyalarıyla ilgili yaptığımız araştırma sonuçlarına da yer ayırdık. Eğer bilgilerinizin çalınmasını istemiyorsanız bu araştırma sonuçlarını okumanızı muhakkak öneriyoruz. Ayrıca daha önce ve şuanda en merak edilen soruların cevapları da yine aşağıdadır. Cevaplanmamış bir sorunuz varsa yorum olarak sormayı unutmayın.

Dünyanın en popüler aksiyon oyununu daha da aksiyon dolu hale getiren bir düzeni herkes sever. Başlı başına bir oyun olmasa dahi oyuncular canlarının çok sıkıldıkları zamanlarda veya biraz değişiklik aradıklarında bunu tercih ediyorlar. Aynı zamanda oyun içerisindeki her şeyin ücretsiz olması da oyuncuları çeken bir diğer nokta. Hiç bir ücret yatırmadan her şeye sahip olma fikri çok güzel gözükse de arka planında dönen oyundan başka kötü oyunları da fark etmeniz gerekmektedir. Her şey göründüğü gibi basit ve masum bir yapıda değil, kazanç sağlamak için yaratılan bir şey tamamen ücretsiz olamazdı zaten.

Bu tür Nulls Brawl Stars APK oyunlarını yapanlar oyun dosyalarını düzenliyor ve daha sonrasında kuruyorlar. Kurulumu yaparken büyük bir sunucu alarak masrafa ve riske giriyorlar. Tabi ki bundan bir kazançları olması lazım, böyle bir zahmet hayrına yapılmaz. İşte bu sorulardan yola çıkarak yaptığımız araştırmalarda edindiğimiz sonuçları da sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle neyin aslında ne anlama geldiğini ve amacının tam olarak ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Fazlasını ararken elinizdekilerden olmak istemezsiniz.

Reklam Alanı

Oyun sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor, gerçek oyunla eş değer olarak güncellemeler alarak oyunculara yenilikleri hızlı bir şekilde sunuyor. Bütün karakterler, oyun modları ve kostümleri burada bulabileceksiniz. Hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekilde dilediğiniz karakteri deneyebilir ve istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Maçlara girerek yine çevrim içi oyuncularla mücadelenin tadını çıkartın. Tabi ki bu oyunda rekabet yalnızca girdiğiniz maçlarla sınırlanıyor. Nulls Brawl Stars APK İndir ile oyunu yükleyip maça girince anlayacaksınız.

Gerçek oyunda kendinizi geliştirmek ve rakiplerden daha iyi olmak için daha iyi oynamaya çalışırken dahi yaşadığınız o hissi burada bulamazsınız. Aslında bu oyun başlı başına indirilip oynanabilecek bir yapıda değil. Amaç belli, oyuna bir güncelleme geldi ve yeni karakterler eklendi fakat bunları alamıyorsunuz. Nulls Brawl APK İndir sayesinde yüklediğiniz oyunlara girip oradan yeni gelen karakterleri ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Eğer gerçek oyunda profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız her karakterin ne işe yaradığını iyice anlamanız gerekiyor. Karşınıza rakip olarak bir karakter geldiğinde onun neler yapabileceğini bilmezseniz savaşta geri planda kalırsınız. Eğer o karakterin yeteneklerini ve gücünü bilirseniz karşınıza geldiği zaman hangi yeteneği ne zaman atabileceği ve nasıl bir etkide olacağını hesaplayarak ona göre oynar ve rakibi kolayca alt edebilirsiniz.

Nulls Brawl Stars APK İndir
Nulls Brawl Stars APK İndir

Son sürüm dosyalarına ilgi göstermenizi bu yüzden istiyoruz. Şuanda 35.179 olarak versiyon yakın bir zamanda gelecek güncelleme ile değişecektir. Sizlere sürekli olan güncel sürümler hakkında bilgiler vermeye ve o dosyaları sunmaya devam edeceğiz. Burada kesinlikle illegal dosyalar paylaşılmıyor ve önerilmiyor. Amacımız tamamen oyuncuların güvenliklerini sağlamak amacıyla araştırdığımız bilgileri sizlere aktarmak. Büyüyen illegal piyasaya ülkemizde dur diyerek dolandırıcılıkları bitirmek ve en aza indirgemek gayemiz. Aynı zamanda Brawl Stars APK için Nulls modlarının yarattığı zararı hesaplamak da biz oyun severlerin yapması gereken bir şey.

Reklam Alanı

Bu tür oyunları neden uygulama mağazasından indiremediğinizi merak etmediniz mi?. Gerçek oyun dosyaları çalınarak tekrar düzenlenmesi (hırsızlık) ve oyunculara sunulması yüzünden başlı başına bir oyun olarak kabul edilmemektedir. Brawl Stars oyununu geliştiren Supercell bu oyunun tüm haklarına sahiptir, fakat burada yapılan Nulls adı altındaki oyunlar tamamen illegaldir. Bu tür oyunlara sponsor alamaz ve reklam koyamazlar yani bu oyunu yapan oyun içerisinden gelir elde edemez fakat tüm bunlara rağmen bir şey kazanamazken nasıl bu kadar masrafı karşılayabiliyorlar?. İşte burada işin içerisine dolandırıcılık yöntemleri giriyor. Bizimde dikkatleri çekmek istediğimiz nokta tam olarak bu oldu.

Nulls Brawl APK İndir derken ne kadar içiniz rahat bir şekilde arama motorlarında oyunu aratıp yüklemeye çalışabiliyorsunuz. Fakat bir gün zarar görürseniz gerçek oyuna girerken dahi içinizde bir korku olacaktır. Dönülemeyecek bir raddeye gelmeden bu zarardan dönmek sizin için en hayırlısı olacak. Aşağıda yaptığımız araştırma detaylarını okuyarak bu konuda önlemlerinizi alabilir ve zararı en hafif şekilde atlatabilirsiniz. Tabi ki bu deneyimi yaşamak isteyenlere de bir noktadan sonra karışmaya güç yetemez.

Oyunların bu güne kadar gelen sürümlerine ait eski dosyalar da İnternette çok yaygın bulunmaktadır, eski bir sürümü indirdiğiniz taktirde oyun çalışmayacaktır. Nulls Brawl APK 35.179 İndir gibi terimlerle bulacağınız dosyalar sorunsuz çalışmaktadır. 2021 yılında en çok sorulan soruları cevaplarken bu türde sorulan sorularınızı da aşağıda cevapladık. En başta belirttiğimiz gibi bu yazımızı bir rehber haline getirmek istedik. Bu sayede bu konuda aradığınız bir şey olduğu zaman hemen burada bulabileceksiniz.

Aynı zamanda Alpha veya ReBrawl gibi oyuncuların severek aradıkları farklı oyun modlarını da listeliyoruz. Bunların ne olduklarını öğrenebilir ve nasıl oynayabileceğinizi kavrayabilirsiniz. Her karaktere özel geliştirilen modları da tercih ederek o karakterle oyun deneyiminizi arttırma imkanınız da bulunmaktadır. Bu tür dosyaları nasıl cihazlarınıza kurabileceğinizin bilgisini merak ediyorsanız aşağıda yer almaktadır. Çektiğimiz yardımcı videolarla rehberimizi zenginleştirmeye ve okuyarak anlayamayacağınız noktalarda video yardımıyla anlatmaya çalıştık.

Brawl Stars oyununda elmas hilesi gibi çeşitli hileler yapmaya çalışan oyuncular bu güne kadar çok fazla dolandırıldı. Böyle bir şeye gerek duymadan oyunda alabileceğiniz her şeye sahip olmanızı sağlayan Nulls Brawl APK dosyalarına yönelimin artmasını sağladı. İnsanlar yağmurdan kaçarken doluya tutuldular, zarar vereceğiniz bir şeylerden kaçarken zararın yaratıldığı esas kaynağa yönelmek daha kötü sonuçlar doğuracaktır. Israrla vurguladığımız araştırma sonuçlarını henüz daha sizlerle açıklamadık, onları okuduktan sonra İnternetin çok da güvenli olmadığını ve her şeyin görüldüğü gibi masum olmadığını anlayacaksınız. Fakat sonucunda hem bu konuda bilgilenecek, kafanızdaki soru işaretleri gidecek ve kendinizi nasıl güvene alabileceğinizi de anlamış olacaksınız.

Başta bir oyun sever olarak hem sevdiğim oyunu oynayan oyuncuların zarar görmemesi hem de sevdiğim oyun şirketinin bu konuda zarar görmemesi adına araştırmalara önem gösterdik. Burada yalnızca siz değil aynı zamanda gerçek oyun geliştiricileri de zarar görmektedir. Nulls Brawl APK İndir hakkında araştırılan 35.179 yani son sürüm dosyaları tüm detaylarıyla sizlerle. Hazırladığımız bu rehber her geçen gün gelişmeye ve detaylandırılmaya devam edilecektir. Destek olmak için yazımızı paylaşabilir ve bu sayede sizin gibi daha fazla oyuncunun kendisini güvene almasını sağlayabilirsiniz.

Nulls Brawl APK Nedir?

Nulls Brawl Stars APK, gerçek oyun dosyalarının kopyasıyla hazırlanmış bir kopya oyundur. Sunuculara bağlı olan bu oyun yine çevrim içi oyuncularla mücadele etme imkanını size sunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde yeşil elmas ile satın alınabilen her şeyin bu oyunlarda ücretsiz olması oyuncuları buraya çeken en büyük etken. Karakterler, kostümler ve eşyaları hiç bir ücret yatırmadan basit bir şekilde hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bu durumda oyuncular gerçek oyunda oynayamadıkları karakterleri ve deneyemedikleri kostümleri bu oyunda deneyip oynayabiliyorlar.

Nulls Brawl APK
Nulls Brawl APK

İOS veya Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınızda Nulls Brawl oynayabileceğiniz gibi aynı zamanda APK dosyaları sayesinde oyunu Bilgisayar (PC) üzerinden de rahatlıkla oynayabilirsiniz. Nasıl indirip kuracağınızla ilgili sorular aşağıda cevaplanmıştır. Bu sorularınızı cevaplarken video yardımıyla nasıl yapabileceğinizi de detaylıca anlattık. Oyun mağazasının Aksiyon kategorisinde bulunan en popüler oyun olmayı başarmış böylesine bir yapımda elde edemediklerinizi kolayca elde etmenizi sağlayabilecek bir kopya oldukça ilgi çekebiliyor.

Ortalam 3 dakika kadar kısa sürebilecek oyun modların da maça girerek 3 vs 3 şeklinde mücadeleler verebilirsiniz. Sınırsız aksiyon deneyiminizi yaşarken girdiğiniz maçlarda sıkılmamanız için rekabeti arttıracak bir düzenleme getirilmiş durumda. Günümüz çevrim içi aksiyon oyunları analiz edilerek oyuncuların en zevk alabilecekleri savaş özellikleri bu oyunda toplandı.

Nulls Brawl APK ile oyunda yer alan tüm karakterleri bedava olarak oynama fırsatınız bulunmaktadır. Her karakteri oynayabilir ve onun özelliklerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda oynadığınız bu karakterlerin istediğiniz kostümünü de maça girmeden önce yine bedava olarak seçmeyi unutmayın. Çünkü bu oyunda para değil, parayla alabileceğiniz her şeye sahipsiniz. Bu oyunda tamamen ustalık konuşmaktadır. Gerçek oyunda bulunan Elmas Kapmaca (3’e 3), Hesaplaşma (Tek/Çift), Savaş Topu (3’e 3), Ödül Avı (3’e 3), Soygun (3’e 3), Özel Etkinlikler ve hatta Şampiyonluk Mücadelesi bulunmaktadır. Aynı zamanda oyun dosyaları tekrar düzenlenerek daha önce geçmiş etkinliklerin devam etmesi sağlanabiliyor veya yepyeni oyun modları yaratılabiliyor.

Bir karakter açmak ve onu yükseltmek zor bir zanaat gerektirir fakat burada işler öyle yürümüyor. Oyunculara sundukları imkan tamamen aksiyona dayalı. Yani oyuna giriş yapın, maça girin ve istediğiniz karakterle dilediğiniz gibi oynayın. Karşınıza gelecek rakip de en az sizin kadar güçlü olacak. Bu yüzden girdiğiniz maçları kazanmak istiyorsanız iyi bir strateji ve yeteneğinizin olması gerekmektedir. Nulls Brawl APK İndir ile yüklediğinizde görev yapmaya veya karakterleri açmaya çalışmanız gerekmiyor. Sadece maça girip dilediğiniz gibi aksiyonu yaşamanız yeterli olacaktır.

Nasıl İndirilir?

Nulls Brawl APK dosyalarını 2021 yılında yüklemek istediğiniz zaman karşınıza yüzlerce farklı site çıkıyor. Özellikle sosyal medya uygulamalarında sık karşılaştığınız yabancı kaynaklar bu konuda risk teşkil etmektedir. Çünkü bu tür sitelerin paylaşım amaçları illegal dosyalarını yaymaya çalışmak. Yukarıda verilen “APK İndir” bağlantısı gibi hangi cihazda oynayacaksanız o cihaza ait indirme butonuna tıklayın ve dosyaları yükleyin. Ardından dosyaya bir kere tıklayarak kurulum aşamasına geçebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra rahatlıkla oyuna giriş yapabilirsiniz.

Nulls Brawl Stars APK (2021)

Nulls Brawl Stars APK olarak 2021 yılında bir çok dosya piyasaya sürülmüş durumdadır. Bu dosyalar oyuna gelen güncellemelerle eş değer olarak getiriliyor. Şuanda 35.179 olarak bilinen son sürüm dosyaları İnternette en yaygın olan dosyalar arasındadır. Araştırma sonuçlarını okuduğunuz zaman aslında nasıl bir dala vereye düşeceğinizi çok iyi anlamış olacaksınız. Tüm karakterleri bedava oynayabildiğiniz, elmasa ihtiyaç duyulmayan ve tüm kostümlerin açık olduğu bir oyun bedava olarak dağıtılıyor. Kulağa çok hoş gibi gelse de arka planında dönen olaylar hiç de görüldüğü gibi değil.

Öncelikle bu tür oyunlar yasak olduğu için reklam verilemiyor. Reklam verilmeden bir oyun nasıl insanlara tanıtılır ve indirmeleri sağlanabilir?. Günümüzde sosyal medya uygulamaları herkes tarafından kullanılan ve çok ilgi gören platformlar haline geldi. Bu tür Nulls Brawl APK dosyalarını yaymak için de bu mecraları kullanıyorlar. Bu tür sosyal medya uygulamalarında oyunlarla ilgili videolar paylaşıyor ve gönderiler hazırlıyorlar. Oyunu oynayan oyuncular bunları gördükten sonra merak ediyor ve onlarda cihazlarına bunu indirebilmek için araştırmalar yapıyorlar.

Daha öncesinde Nulls Brawl Stars için hazırlanmış sitelerin içerisindeki APK dosyalarının içerisine zararlı yazılımlar yerleştirilmektedir. Yani oyuncular bu dosyaları cihazlarına indirdikleri zaman arka planındaki virüs devreye girecek ve kişisel bilgilerini ele geçirecek. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin kötü niyetli insanların eline geçmesini istemiyorsanız bu tür dosyaları yüklemeyiniz. Yabancı kaynaklar oyuncuları dolandırmak maksadıyla hazırladığı bu virüs dolu tuzaklar oldukça zarar verici etkileri barındırabiliyor.

Nulls Brawl APK İndir

Günümüzün en çok ilgi gören ve aratılan konularından bir tanesi olan Nulls Brawl APK İndir seçenekleri oldukça fazladır. Oyuna gelen her güncellemenin ardından bu tür dosyalara da güncellemeler getiriliyor. Tam da bu sebeplerden dolayı indirmek için arattığınız dosyaların son sürüm olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Otomatik güncelleme gelmeyen bir oyun olduğundan dolayı indireceğiniz eski bir sürüm oyunu çalıştıramaz. Bu sebepten dolayı güncel dosyalara yönelim yüksek oluyor ve bahsettiğimiz dolandırıcılar içeriklerini son sürümle ilgili isimlerle paylaşıyorlar.

Nulls Brawl APK İndir
Nulls Brawl APK İndir

Daha önce 35.163 sürümüyle ilgili paylaştığımız dosyalarda güncellemenin neler getirdiğiyle ilgili bilgiler paylaşmıştık. Oyuna yeni eklenen karakterler ve bu karakterlerin getirdiği yepyeni aksiyonların neler olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Oyuna yeni gelecek olan güncellemeleri buradan takip edebileceksiniz. Nulls Brawl APK seçeneklerini sizlere sunarken tüm bunlara dikkat edeceğiz. Daha kaliteli bir oyun deneyimi için sizlere sunacağımız dosyaların da kaliteli olması çok önemli bir nokta.

Oyun deneyimini iyileştirmek sizin elinizde. Yani oyunu oynayacağınız telefonunuz ne kadar iyiyse oyundan alacağınız performans da o kadar artacaktır. Tabi ki çevrim içi bir oyun olduğu için İnternet bağlantınızın da iyi olmasına özen göstermek gerekiyor. Nulls Brawl Stars APK için daha önce sizlerle paylaştığımız “Nulls Brawl Stars APK İndir 35.163 (Son Sürüm)” isimli yazımızda o zaman oyuna eklenen en güncel sürüme ait bilgileri nasıl paylaştıysak bundan sonra oyuna gelecek güncellemeler hakkındaki bilgileri de yine sizlerle buradan paylaşacağız.

Son Sürüm: 35.179

Nulls Brawl APK 35.179 şuanda oyunun son sürüm dosyasıdır. Eğer bir güncelleme daha gelirse yeni sürüme ait bilgiler buradan güncellenecektir. 2021 yılı boyunca Nulls Brawl Stars oyuncularına en yeni ve doğru bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Amacımız oyuncuların güvenliğini sağlamak ve oyun hakkında hazırladığımız detaylı rehber sayesinde kafa karışıklıklarını gidermek. 35.179 güncellemesi ile oyuna yeni karakterler eklendi. Eklenen bu yeni karakterleri oyunda ücretsiz bir şekilde kostümleriyle oynayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni oyun modu ve düzeltilen hatalarla aksiyon deneyiminiz sorunsuz bir şekilde artacaktır.

Nulls Brawl APK Nasıl İndirilir?

Eğer İOS, Android veya Bilgisayar (PC) cihazlarınıza Nulls Brawl APK dosyalarını yüklemek ve oyunu çalıştırmak istiyorsanız bu işlem klasik oyun indirmeye benzemediği için Nasıl İndirilir? sorusunu sormanız muhtemeldir. Bunu tahmin ettiğimiz için bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi de anlatmak istedik. Öncelikle oyunu oynayacağınız cihazınızı aşağıda verdiğimiz sistem gereksinimleri ile karşılaştırın. Eğer cihazınız oyunu oynamaya elverişliyse maddeler halinde anlattıklarımızı uygulayarak oyunu indirip yükleyebilir ve hemen oynayamaya başlayabilirsiniz.

Arama Motoruna “Siber Star Nulls Brawl Stars APK İndir (35.179) Son Sürüm” yazıp arattığınız taktirde bu yazımızı bulacaksınız. Daha sonrasında bu sayfaya giriş yaptığınızda sizlerin karşınıza “İndirme Seçenekleri” çıkacak. Oradan oyunu İOS, Android veya Bilgisayar olarak hangi cihazdan oynayacaksanız o seçeneği işaretlemeniz gerekiyor. Dosyayı indirdikten sonra bir kere üzerine tıklayarak kısa bir kurulum yapacaksınız. Ardından cihazınızın ana sayfasında oyunun dosyası çıkacak. Oyunun ikonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Nulls Brawl Stars Sistem Gereksinimleri

Nulls Brawl Stars dosyalarını cihazlarınıza indirmeden önce platform veya İşletim sisteminize göre sistem gereksinimleri kontrolü yapmanız çok önemli. 2021 yılında oyuna gelen güncellemeler sürekli olarak bu gereksinimleri yenilemektedir. Oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızı anladıktan sonra oyunu yüklemek en mantılı hareket olacaktır.

Android

  • RAM: 1 GB ve üzeri
  • Boş Alan: 1 GB
  • Android Sürümü: 4.3 ve üzeri

İOS

  • İşletim Sistemi: iOS 9.0 ve üzeri
  • RAM: 1 GB ve üzeri
  • Boş Alan: 1 GB

Bilgisayar (PC)

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 ve üzeri.
  • işlemci: Intel veya AMD İşlemci.
  • RAM: 2 GB ve üzeri
  • Boş Alan: 5 GB

Nulls Brawl APK Karakter Modları

Nulls Brawl APK İndir 2021
Nulls Brawl APK İndir 2021

Nulls Brawl APK oyununda her karaktere ayrı bir mod olduğunu biliyor muydunuz?, Sizlere verilen İndir bağlantıları içerisinde oyunda yer alan tüm karakterleri içermektedir. Aynı zamanda hızlı bir deneyim yaşamak isteyenler için oyunda yer alan tüm karakterleri ayrıca indirip oynayabilecekleri farklı modlar da bulunmaktadır. Aşağıda detaylarıyla karakterler hakkındaki bilgileri verdik. Oyuna eklenecek yeni karakterleri de burada bulabileceksiniz.

Amber

Nulls Brawl APK Amber Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Efsanevi bir savaşçı olan Amber, orta düzeydeki sağlık ve yüksek hasarıyla oyunda sevilen karakter arasında yer alıyor. Uzun menzilli ve devamlı atışları rakipleri yıpratmaya yetiyor.

Barley

Nulls Brawl APK Barley Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Nadir bir kavgacı karakter olan Barley, sağlık gücünün düşük olmasına karşılık çok yüksek hasarlar verebilmektedir. Zehirli sıvı dolu şişelerinizi rakibe fırlatarak alan etkisiyle onları tahrip edebilirsiniz.

Bea

Nulls Brawl APK Bea Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Destansı bir kavgacı karakter olan Bea, düşük sağlıklı fakat yüksek saldırı gücü olan bir karakterdir. Saldırmadan önce kendinizi güçlendirip saldırıya geçerek rakibe öldürücü hasarlar verebilirsiniz.

Belle

Nulls Brawl APK Belle Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Chromatic bir savaşçı olan Belle, keskin nişancı sınıfındaki bir karakterdir. Düşük sağlık gücüne rağmen yaptığı hızlı saldırılanla rakibi delip geçer. Düşman size saldırmadan onu uzaktan yok edebilirsiniz.

Bibi

Nulls Brawl APK Bibi Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Destansı bir dövüşçü olan Bibi, Meyilli sınıfındaki en sevilen karakterler arasındadır. Orta, yüksek derecedeki sağlık gücüne rağmen beysbol sopasıyla rakibi pataklamakta bir usta.

Bo

Nulls Brawl APK Bo Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Kupa ödülü olarak sahip olabildiğiniz Bo, Dövüşçü sınıfındaki en güçlü karakterler arasındadır. Orta derece sağlığı ve yine orta derece hasarı ile en ideal karakterler arasında yer alıyor.

Brock

Nulls Brawl APK Brock Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Bu karakter de kupa ödülüyle alınabilmektedir. Keskin nişancı olan Bo, elinde taşıdığı füze atarlarla uzak menzilden rakibe yüksek hasarlar verebilir.

Bull

Nulls Brawl APK Bull Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Ağır sıklet sınıfındaki Bull, kupa ödülleriyle sahip olabileceğiniz bir diğer karakterdir. Elinde bir tüfeği olmasına rağmen yakın menzilde düşmanlara daha fazla hasar verir, aynı zamanda yüksek sağlığı onun hemen ölmemesini da sağlar.

Byron

Nulls Brawl APK Byron Modu İndir yukarıdaki bağlantılarla sunulmuştur. Efsanevi bir kavgası olan Byron, düşük sağlıklı bir karakter olmasına rağmen takım arkadaşlarını iyileştirerek onların yaşamasını sağlar. Destek sınıfında yer alan bu karakter ileri derecelerdeki usta maçların vazgeçilmezidir.

Nulls Brawl Alpha APK İndir (2021)

Nulls Brawl Alpha APK İndir oyuncuların bu sürümde en çok sevdiği modun ta kendisidir. 2021 yılında yine oyuna gelen son sürüm dosyalarıyla indirmeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Oyun içerisinde yaratılan bir etkinlik misalindeki yepyeni savaş tarzını yaşayabilirsiniz. Gerçek oyunda olmayan karakter düzenlemeleri ve aksiyon iyileştirmelerini bizzat deneyimleyebilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi Nulls Brawl APK dosyalarını Alpha versiyonu olsa dahi indirmekten kaçının. Yabancı kaynaklar paylaştıkları dosyaların içerisine yerleştirilmiş zararlı yazılımlarla sizi yıpratacaktır. Banka hesap bilginizi ele geçirerek içerisindeki paraları çekebilir veya sizi borçlu duruma getirebilir.

62
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.