Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

 Numara Komşusu Nasıl Bulunur?
Okunuyor Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Numara Komşusu Nasıl Bulunur? Numara Komşusu Nedir? Numara Komşusu Nasıl Bulunur? Çoğu kişice eğlence amaçlı yapılan anlık bir sosyal medya olayıdır. Kişisel olarak tehlikeli ve yanlış buluyorum. Sizler için ne olduğunu derinden inceledik ve sizin için güzelce açıkladık. Konu ile ilgili ayrıntılı içeriği alt başlıklarımıza bakarak öğrenebilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim.

Numara Komşusu Nedir?

Numara Komşusu Nedir?
Numara Komşusu Nedir?

Numara komşusu denilen olay çok basit bir mantığı temel alıyor. Kendi telefon numaranızın birler basamağındaki rakamı sizin numaranızdaki rakamın bir üstündeki ya da bir altındaki rakam sahibi numaralar sizin numara komşunuz olurlar.

Ben kişisel olarak bu numaraları aramayı tehlikeli bulurum. Bir kere kimle olursa olsun. Numaralarınız operatörler tarafından belli bir süreliğine mahkemelik bir durumda istenmesi hali olur diye saklanırlar. Aynı zamanda tanımadığınız kişiyi arayarak ya da mesaj atarak taciz etmiş olursunuz.

Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Öncelikle kendi telefon numaranızı arama bölümüne yazıyorsunuz. Sonrasında ise kendi telefon numaranızın birler basamağındaki rakamı sizin numaranızdaki rakamın ya bir üstündeki rakam ya da bir altındaki rakam yapıp arıyorsunuz.

Numara Komşusu Nasıl Bulunur?
Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

O iki numara sizin numara komşunuzdur. Bu numaraları bulduktan sonra aramanız tavsiyemiz değildir. Konuşmalar ve mesajlar her zaman operatör tarafından kayıt edilir ve aynı zamanda insanları taciz etmiş olursunuz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
66 okunma
okunma2455
0 yorum