e
sv

ÖDCFC Telegram Grubu Linki

2820 Okunma — 28 Şubat 2021 10:24
ÖDCFC Telegram Grubu Linki
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ÖDCFC Telegram Grubu ile Özgür Deniz Cellat Fan Club üyesi olabilirsiniz. Gerçek gruba girişinizi sağlayacak kısa yol linkini sizlerle paylaşım konuyu anlattık. Aynı zamanda ÖDCFC Telegram Grubu hakkında sorulan soruları da cevaplıyoruz. Merak ettikleriniz, yaşadığınız sorunlar ve isteklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Özgür bir deniz kızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım sloganı bir ara her sosyal medya platformunda karşılaştığımız bir akım haline gelmişti. Cellat36 yani Özgün Deniz yalnızca TikTok ile sınırlı kalmayarak diğer sosyal medya uygulamalarında ve hatta televizyon reklamlarında dahi gözükmeye başladı.

5 Haziran 1999 Kars Sarıkamış doğumlu fenomen şuanda Eskişehir’de yaşamaktadır. Sosyal medyada ilk İnstagram üzerinden gitarıyla yaptığı cover şarkılarıyla adını duyurmuştu. Sonrasında TikTok mecrasında çektiği başarılı videolar onu bir fenomen haline getirdi. ÖDCFC isimli fan gurubunun büyük bir çoğunluğu kızlardan oluşmaktadır. Bu gruptaki hayranlarıyla bir baba, kız ilişkisi içerisinde. Hayranlarını sıradan bir insanmış gibi değil de, ailendenmiş ve hatta onlar kızlarıymış gibi sahip çıkıyor. ÖDCFC Telegram Grubu üzerinden iletişim kurabilir ve diğer hayranlarla buradan etkileşim içerisine girebilirsiniz.

ÖDCFC Telegram Grubu

Çevrim içi mesajlaşma platformlarına bir başka özellikler getiren Telegram uygulaması özellikle ÖDCFC gibi büyük kitleleri bir araya getirebiliyor. Uygulamada kurulan gruplar sayesinde büyük kitleler bir araya gelerek çok kolay iletişim sağlayabiliyorlar. Herkesin merakla aradığı ÖDCFC Telegram Grubunu sizler için araştırdık ve linkini bulduk. 2021 Yılı boyunca içeriği güncel tutmaya çalışacağız.

ÖDCFC Telegram Grubu
ÖDCFC Telegram Grubu

Bir iddia odur ki; Cellat36 canlı yayın yaparken bir kız hayranı “babamı kaybettim ve senin yayınlarında iyi hissediyorum, sana baba diyebilir miyim?” sorusunu soruyor. Ve bu sorudan sonra Özgür Deniz Cellat hayranları için bir babaya dönüşüyor. ÖDCFC Telegram Grubu için kurallar ve detaylar eklenmeye devam edilecektir. Aşağıdan yorum olarak destek mesajlarınızı bekliyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

ÖDCFC Telegram Grubu Linki