Oğuzhan Uğur Saçsız Hali (Saçı Peruk mu?)

Oğuzhan Uğur saçsız hali ve saçı peruk mu? gibi sorular oldukça merak edilmeye başlandı. Özellikle çektiği Mevzular Açık Mikrofon isimli YouTube içerikleriyle gündeme gelen sanatçı şimdilerde ise bu garip soruyla araştırılmakta. En son CHP genel başkanı ve Cumhur Başkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile çektiği Babala TV de yayınlanan programının ardından bu soru nedense gündeme geldi. Sorulması gereken bir çok soru varken veya Oğuzhan Uğur gibi gençlerin sesi olmayı başaran tarafsız bir isimle ilgili merak edilecek çektiği videolarla ilgili sorular varken şuan da “Oğuzhan Uğur Saçsız Hali (Saçı Peruk mu?)” gibi sorular gündemde. Konuyu sizler için araştırdık ve tüm güncel sonuçları sizlere sunmaya çalışacağız.

Başarılı bir şarkıcı olan Oğuzhan Uğur uzun zamandır YouTube kanalında ürettiği içeriklerle profesyonel bir video içerik üreticisi oldu. Daha sonrasında kendi ürettiği içeriklerin yanı sıra Babala TV gibi YouTube kanallarında yayınlanması üzerine bir çok değerli ve önemli konuda farklı sunucuların ürettiği içeriklerin yapımcılığını da üstlendi. Ayrıca eğlence anlamında da çektiği içerikler yine sektöründe en iyisi olduğunu göstermesine yetti. Saç yapısı ve yüz hatlarından kaynaklı bir çok insan Oğuzhan Uğurun saçının peruk olduğunu düşünüyor ve bazı sosyal medya paylaşımlarından kaynaklı saçsız hali gibi fotoğrafların gerçek olup olmadığı merak edilmekte.

Oğuzhan Uğur’un Saçı Peruk Mu?

Oğuzhan Uğur’un saçı peruk mu? sorununu cevaplayan bir kaç farklı kaynak bulunmaktadır. Lakin bu kaynaklar tamamen iddialar ve var sayımlar üzerinden yürümektedir. Herhangi bir şekilde Oğuzhan Uğur’a böyle bir soru sorulmamış veya kendisi bu konuda herhangi bir cümle kurmamıştır. Bu yüzden bir çok web sitesinde yapılan haberlerde Oğuzhan Uğur’un saçı peruk olabileceği yönünde ciddi yakınlıkta anlamlara sahip içerikler hazırlanmış.

Oğuzhan Uğur’un şarkıcılık yaptığı zamanlardaki klipleri veya çektiği skeçlerde saç yapısının şuanki haliyle aynı olduğunu görmekteyiz. Sadece saç tarama şeklinin değişmesi ve kendisine uygun bir şekilde tarz yaratmasından kaynaklı eski haliyle şuandaki halini görenler bunun protez veya peruk olabileceğini düşündüğü için araştırmalar gerçekleştiriyorlar.

Saçsız Hali

Oğuzhan Uğur hiç bir zaman kel diye tabir ettiğimiz bir tarzda saça sahip olmadığı için saçsız hali olarak sadece günümüz teknoloji programları ile yapılabilecek sahte içeriklerle oluşturulabilir. Genellikle siyasi sebeplerden dolayı karşı görüşe sahip görüşler peruklu veya saçsız şeklinde ithamlarda bulunduğu için bu durumda size gerçeklik algısı katabilmektedir.

Genellikle kendisiyle barışık olan ve kendisiyle de ilgili espri yapabilen Oğuzhan Uğur’un böyle bir duruma değinmeden geçeceğini sanmıyoruz. Herhangi bir şekilde böyle konu açmamış olmasından da yola çıkarak herhangi bir şekilde saçlarının peruk olduğunu düşünmüyoruz.

Oğuzhan Uğur Saçsız Hali Saçları Peruk mu 1
Oğuzhan Uğur Saçsız Hali Saçları Peruk mu 2
Oğuzhan Uğur Saçsız Hali Saçları Peruk mu 3

Saç Tarama Şekli Peruk Sandırıyor Olabilir

Saç tarama şeklinin ileriye yatık ve ileriden havaya daha az kalkık olarak ayarlanması aynı zamanda kenarda oluşan boşluklarında kolaylıkla kapanmasını ve alnın fazla açıklığını da ortadan kaldırabilmektedir. Bu yüzden eski fotoğraflarını görenler saçının değiştiğini veya peruk olduğunu düşünebilmekte.

Örnek Tarama Şekli:

Oğuzhan Uğur Saçsız Hali Saçları Peruk mu 4

31
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.