Ok Google Cihazımı Kur

Ok Google Cihazımı Kur

Ok Google Cihazımı Kur. Ok Google Cihazımı Kur Nasıl Yapılır? Hepimiz İOS işletim sistemindeki siri sesli asistanı tanıyoruz. Bunun bir benzeri Android işletim sistemine sahip telefonlar içinde mevcut ve bu hizmeti Google sunuyor. Sizlere insanlar bu konuda sorun yaşıyor sebebi ile Ok Google Cihazıma Kur. Google asistan nasıl kurulur? Onu anlatacağım.

Ok Google Cihazımı Kur Nasıl Yapılır?

Ok Google Cihazımı Kur
Ok Google Cihazımı Kur

Bu çok basit bir işlemdir. Aslında işe temelinden bakarsanız yapmanız gereken tek şey Google Play Store uygulamasına girip Google uygulamasını indirmek. Sonrasında yapacağınız tek şey ayarlar kısmına girip oradan Google Asistanı etkinleştirmektir. Bu işlem basit olduğu kadar sinir bozucu olabilir. Google Asistanı kurarken karşınıza çıkan ayarlara dikkat ediniz.

Ok Google Cihazımı Kur: Mi Box S 

Mi Box S inanılmaz cihazlardan birisidir. Bu cihaz sayesinde akıllı olmayan ve hdmı çıkışına sahip TV’lere bağlanabilip o TV’leri akıllı yapan bir cihazdır. Kısacası mobil işlemcisi olan ve Android işletim sistemi olan ekranı olmayan ve arama yapamayan ve sadece ekranlara kablo ile bağlanabilen bir cep telefonu gibi düşünebilirsiniz.

Arayüz bu sefer farklı olsa bile süreç tamamen aynı mantık ile işliyor. Google Play Store aracılığı ile Google uygulamasını indir ve ayarlardan Google Asistanı aktifleştir.

Ok Google Cihazımı Kur: Redmi note 8

Redmi note 8 son dönemin en popüler cep telefonlarından birisidir. Bu telefona Google Asistan kurmak için yapmanız gereken işlem Google Play Store uygulaması ile Google uygulamasını indirmek.

Sonrasında yapacağınız tek şey ayarlar kısmına girip oradan Google Asistanı etkin konuma getirmektir. Bu işlem basit olduğu kadar sinirlendirici olabilir. Google Asistan’ı kurarken yaptığınız ayarlara dikkat ediniz. Google Asistanı kullanabilmek için size tavsiyem hem internetinizi hem de telefonlarınızın sesini açık bırakınız.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.