Okey Plus Neden Açılmıyor? (2022)

 Okey Plus Neden Açılmıyor? (2022)
Okunuyor Okey Plus Neden Açılmıyor? (2022)

Okey Plus Neden Açılmıyor? soruları oyuna giriş yapamayan oyuncuların kafalarını kurcalayan bir soru oldu. 2022 yılında yaşanan aksiliklerden oyunun açılmamasıyla ilgili çok fazla sorun yaşanmaya başladı. Haliyle oyuncularda bunun sebebini ve nedenlerini merak ediyorlar. Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınız uygulama mağazalarında yer alan Okey Plus isimli oyun ülkemizdeki en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Okey sevenlerin tercih ettiği bu oyun son zamanlarda açılmıyor gibi şikayetlerle uğraşıyor.

Okey Plus Neden Açılmıyor?

Okey Plus, milyonlarca çevrim içi oyuncuya sahip bir okey oyunudur. Türkiye ve Avrupa ülkelerinde oldukça fazla oyuncuya sahip olan bu oyun kendi kategorisinde de en iyiler arasında yer almaktadır. Sürekli oyuncularına dağıttıkları ödüllerle hem eğlendiriyor hem de kazandırıyor imajını hiç bir zaman bozmadı. Aynı zamanda oyunun ara yüz kalitesi her yaş kitlesinin rahatlıkla anlayıp oynayabileceği bir dizayna sahip. Böylesine başarılı bir oyun şimdilerde Okey Plus Neden Açılmıyor? soruları ile imajını zedelemeye başladı. Tabi ki her çevrim içi oyunda karşılaşabileceğimiz bir sorun olsa da, okey sevenler bu gibi durumları sıcak karşılamıyorlar.

Oyuna gelen güncellemelerden sonra Okey Plus güncellemenin yüklenmesinden dolayı açılmama gibi sorunlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Aynı zamanda oyun bakım molasına girdiğinde de giriş sağlayamazsınız. Bu gibi nedenlerden dolayı Okey Plus açılmıyor şikayetleri olmaktadır. Burada yapılan bakımlar ve güncelleme esnasındaki oyuna erişimin kesilmesi normal bir şey. Bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda herhangi bir sorunda karşılaşmazsınız.

Okey Plus Nedir?

Facebook ‘da 1.000.000‘dan fazla kişinin oynadığı Okey Plus şimdi Android’te, hem de Ücretsiz!

2, 3 ve 4 Kişilik Masalarda Oynanabilen Okey Plus ile Artık Beklemeye Son!

– 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı Okey keyfini “Okey Plus” farkıyla yaşa.

– Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,

– Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,

– Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabilirsin.

– Okey keyfini doya doya yaşaman için ilk indirdiğinde ve her gün binlerce çip Bedava!

♥ ♥ Facebook ‘da milyonların oynadığı en hızlı, en seri ve en sıradışı okey oyunu olan Okey Plus’ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar, şimdi sen de katıl ! ♥ ♥

************

* Hemen Oyna

-İstersen “Hemen Oyna ’ya” tıklayarak hiç beklemeden sistemin seni oturtacağı masalarda saniyeler
içerisinde Okey oynamaya başlayabilirsin.

* Oda Seç

-Dilersen farklı seviyelere göre oyuncuların bulunduğu özel odalardan birinde OKEY keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin.

* Masa Aç

-Bunlardan hiç biri sana göre değil, o zaman istediğin bahis miktarını belirleyerek kendi masanı aç.

* Arkadaşların ile Oyna

-Arkadaşlarım listenden o an online olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına
katılarak birlikte Okey keyfini yaşayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın