Olive Aranya Apaiso İnstagram Hesabı

 Olive Aranya Apaiso İnstagram Hesabı
Okunuyor Olive Aranya Apaiso İnstagram Hesabı

Olive Aranya Apaiso İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Olive Aranya Apaiso isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Olive Aranya Apaiso İnstagram

Olive Aranya ApaisoCengiz isimli İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Olive Aranya Apaiso” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Olive Aranya Apaiso İnstagram
Olive Aranya Apaiso İnstagram

Aşağıdaki yorum alanına “Olive Aranya Apaiso İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Olive Aranya Apaiso İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Olive Aranya Apaiso İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Kuzey Tayland’ın Chiang Mai şehrinde yaşayan 23 yaşındaki hemşirelik bölümü öğrencisi Olive Aranya Apaiso, bir pankek dükkanında çalışmaya başladı. Genç kadın müşterilere göğüs dekolteli elbise giyerek hizmet etmeye başladıktan sonra satışlar üçe katlandı. Kıyafeti yüzünden polise şikayet edilen Olive gözaltına alındı. Olive artık bu tarz kıyafet giyemeyecek.

Polis genç kadına yiyeceklerin hijyen olması ve şehrin kültürüne karşı hassas olması gerektiğine dair uyarıda bulunduktan sonra, hakkında hiçbir işlem yapılmadan serbest bırakıldı.

Polis, ayrıca kendisine aynı şekilde giyinmeye devam etmesi halinde tutuklanacağı uyarısında bulundu. İsmi açıklanmayan şehir konseyi sözcüsü, Olive’nin giyimi hakkında ciddi şikayetler aldıklarını, bu nedenle kendisini gözaltına aldıklarını, kapalı giyinmesini ve iç çamaşırı giyinmesi gerektiğini söyledikten sonra serbest bıraktıklarını söyledi. Giydiği kıyafetten dolayı özür dileyen Olive, elbisesinin altına sütyen giymediğini fakat göğüslerinin üzerine bant yapıştırarak dışarı çıkmasını engellediğini söyledi.

Gözyaşları içinde para kazanmaya ihtiyacı olduğunu söyleyen Olive, sabah dükkanı açmadan önce müşterilerin sıraya girdiğini, hatta çoğu müşterinin kendisiyle fotoğraf çektirmek istediklerini söyledi. Olive, son olarak işine devam etmek için polisin verdiği talimatlara göre hareket etmek zorunda olduğunu ifade etti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın