Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram

 Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram
Okunuyor Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram

Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram

Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar isimli İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram
Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram

Aşağıdaki yorum alanına “Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Öncelikle Kestane Balının Diyarı Zonguldak tan Tüm Dünyaya Selamlar İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Esra Erol’un programına katılan Gülay Pazarlı, kendisini aldatan eşiyle canlı yayında yüzleşti. “Utandın mı, nasıl çıktın oraya? Hangi yalanlarla geldin? 2 seneden beri beni kandırdın. Sana yazıklar olsun, sana diyecek laf bulamıyorum. Sen evlatlarının yüzünü yere eğdin. Evlatların canındı, 14 yaşındaki kızını nasıl bıraktın? Senin için yaptıklarıma yazıklar olsun. Senin her şeyini ben yaptım. Ben senin kredi kartı borçlarını ödedim. Adamların yaptığı işi ben yaptım.” Cümleleri ardından söz hakkı doğan Fehmi Pazarlı, “Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar” cümlesiyle söze başladı.

Eşinin bu cümlesi ardından bir kez daha sinirlenen Gülay Pazarlı, “Reklam yapmaya başladı, ağzı çok laf yapar. Bal sattığı için reklam yapıyor.” dedi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın